Більшість американців приймуть результати президентських виборів 2020 – опитування | NLight DC++
Більшість американців приймуть результати президентських виборів 2020 – опитування | NLight DC++

Більшість американців приймуть результати президентських виборів 2020 – опитування

Більшість американців погодяться з результатами президентських виборів 2020 року, незалежно від того, хто отримає перемогу. Про це свідччить опитування, проведене Рейтер спільно з Ipsos.
Згідно з опитуванням, проведеним 13-20 жовтня, 79% американців, включно з 59% прихильників президента Трампа, приймуть перемогу Джо Байдена.
Серед тих прихильників президента Трампа, які заявили, що не погодяться з перемогою Байдена, 16% сказали, що були б готові оспорювати перемогу демократів, в тому числі, виходити з протестами.
Згідно з цим опитуванням, 73% американців, в тому числі 57% прихильників Байдена, так само приймуть перемогу Трампа. Серед тих, хто заявив про свій намір не погоджуватись з перемогою Трампа, 22% сказали про готовність вдатися до дій, щоб оспорити результати.
Опитування Reuters/Ipsos вказує, що Байден випереджає Трампа на 8 відсотків на загальнонаціональному рівні. 51% опитаних заявили про намір підтримати кандидата від демократів, 43% – діючого президента, кандидата від республіканців.
Опитування проведили онлайн, англійською мовою. В ньому взяли участь 2649 виборців. Серед них 1039 заявили, що вже проголосували чи планують проголосувати за Трампа, 1153 сказали, що підтримують на виборах Байдена.
Дивіться також: У США готуються до Гелловіну: що найбільше лякає мешканців Вашингтона 2020-го

Напишіть відгук