Як уживається сім’я з різними політичними поглядами у США | NLight DC++
Як уживається сім’я з різними політичними поглядами у США | NLight DC++

Як уживається сім’я з різними політичними поглядами у США

Члени американсько-української сім’ї Ємець, що живе у Лос-Анджелесі, дотримуються різних політичних поглядів. Чоловік, Юрій, підтримує чинного президента, натомість його дружина і син за Джо Байдена. Тож за столом у родині виникають гарячі дебати. Єлизавета порається на кухні, готує пізній сніданок. У той час, її чоловік Юрій на подвір’ї підрізає листя авокадо. Їхній п’ятнадцятирічний син Роман у своїй кімнаті – робить домашнє завдання.Де-не-де з’являється ще й інший «член сім’ї» — жвава собачка Саша55 річний Юрій Ємець називає себе консерватором. Українець за походженням, він народився у США, займається бізнесом з вирощування горіхів.“Я підтримую Трампа. Інші члени моєї родини в цьому домі не підтримують його. Тому я в меншості. Ми мали дуже цікаві дискусії. Трамп більш консервативний в загальному, він не хоче збільшувати податки так як Байден”, – розповідає Юрій Ємець.
Єлизавета ж так не думає. Жінка народилась в Канаді, коли їй було 24 переїхала до США. Каже, ще ніколи не бачила Америку в такому поганому стані.- Країна поділена, я ніколи тут не бачила таких сварок і такої злості. Я не люблю Трампа. Мене виховували не як республіканку чи демократку, треба вибрати гідну особу. Зараз Трамп – це смертельна зброя для нас.
– Чи ви сваритесь з чоловіком через політику?
– Хаха…. ніколи по-справжньому, ми маємо серйозні дискусії, – каже Єлизавета Ємець, прихильниця Байдена
– О, так, інколи ми голосно сваримось, – каже натомість Юрій ЄмецьРоман Ємець вважає себе американцем, українцем і канадцем, а ще прихильником Демократичної партії. Каже, вчитися йому подобається, а найбільше — шкільний політичний клуб. Саме Роман найчастіше дебатує з батьком і переконує аби той голосував за Байдена.“Я погоджуюсь з політикою Байдена щодо глобального потепління й у тому, що кліматичні зміни є справжньою проблемою; і те що він керується наукою, не як президент Трамп, який не вірить в науку і штовхає нас у світ, якого тут в майбутньому не буде”, – розповідає Роман.“Моєму сину 15, і він знає все, звісно, і я не знаю нічого…. Він хоче вчити свого батька… Росія залякувала всіх на міжнародній арені довгий час, сотні років і мені подобається, що саме Трамп дав летальну зброю Україні”, – заперечує Юрій ЄмецьСім’я збирається на кухні. У їх родині — це не лише місце, де можна смачно поїсти, але й обговорити новини.

Дебати стають гарячими

Юрій: Подивіться що творилось в Портленді, губернатор нічого не робив і Трамп надіслав федеральні сили.Роман: Ага, в тому то і справа. Навіть під час мирних протестів вони порушували першу поправку до Конституції, Білль про права. Хіба Америка це не про свободу і так далі? Національна гвардія заарештувала групу мирних демонстрантів, затягнула їх у фургони, яка країна це? Диктаторська чи вільних людей?Юрій: Ти можеш послухати, чи будеш мене перебивати.Єлизавета: Трамп витягнув найгірше з цієї країни. Люди не відчувають, що можуть говорити.Дебати стали гарячими, навіть енергійна Саша притихла під столом. Здається дзвінок телефону приніс полегшення і родина змінює тему. В кінці сніданку усі дружньо прибирають зі столу. Юрій і Єлизавета обіймаютьсяПопри те що, 3 листопада Юрій та Єлизавета голосуватимуть за різних кандидатів, сім’я Ємець зберігає гідність і проявляє любов.
Дивіться також: Нью-Джерзі та ще кілька штатів збираються голосувати за легалізацію марихуани. Відео

Напишіть відгук