Що означає [ADC], [ADCS], [NMDC], [NMDCS] в описах користувачів? | NLight DC++
Що означає [ADC], [ADCS], [NMDC], [NMDCS] в описах користувачів? | NLight DC++

Що означає [ADC], [ADCS], [NMDC], [NMDCS] в описах користувачів?

До опису кожного користувача хабу NLight DC++ автоматично додається префікс, що відображає тип протоколу через який з’єднаний користувач в поточний момент, префікси можуть бути наступного вигляду: [ADC], [ADCS], [NMDC], [NMDCS], де:

  • [ADC] – новий протокол мережі (Advanced Direct Connect)
  • [ADCS] – новий протокол мережі з увімкненим шифруванням трафіку між сервером та клієнтом (Advanced Direct Connect Secured)
  • [NMDC] – застарілий або первісний протокол мережі (Neo Modus Direct Connect)
  • [NMDCS] – застарілий або первісний протокол мережі з увімкненим шифруванням трафіку між сервером та клієнтом (Neo Modus Direct Connect Secured)

Існує обмеження при змішаному використанні протоколів на одному хабі. Користувачі, що знаходяться в [ADC(S)] НЕ МОЖУТЬ завантажувати, відвантажувати або виконувати пошук у користувачів, які знаходяться в [NMDC(S)], в цьому випадку відображається “З’єднання… – Таймаут”.

adc, adcs, nmdc, nmdcs graphic review
Для того щоб МАТИ МОЖЛИВІСТЬ виконувати файлообмінні операції між всіма користувачами, з’єднайтеся паралельно через інший протокол з відмінним ніком, використовуючи відповідну адресу хабу: adcs://nlight.org.ua:511, adc://nlight.org.ua:411 – що відповідає єдиному протоколу ADC(S) або nmdcs://nlight.org.ua:511, dchub://nlight.org.ua:411 – NMDC(S).

Для зручності, ці налаштування можна зберегти у вкладці “Обрані хаби” (іконка зірочки на панелі у верхній частині) вашої клієнт-програми, як показано на малюнках нижче.

Будьте уважними та оберіть правильне кодування для протоколів, повинно бути для ADC(S) – UTF-8, NMDC(S)- Windows-1251 (CP1251).

Напишіть відгук