Голос Америки: Україна | NLight DC++
Голос Америки: Україна | NLight DC++

Голос Америки: Україна

Трамп визнав втручання Росії у вибори в США

Свою позицію щодо різних питань президент США Дональд Трамп висловив у неділю в розлогому інтерв’ю телеканалу CBS. Зокрема, він розповів про стосунки з Володимиром Путіним і чи вірить в особисту причетність президента Росії до спроби отруїти Скрипалів.
«Думаю, я з ним [Володимиром Путіним] дуже суворий. Ми мали особисту зустріч, лише віч-на-віч. Це була дуже непроста зустріч, але успішна», – наголосив Дональд Трамп.

Коли президента США запитали, чи вірить він, що Володимир Путін мав стосунок до вбивств і отруєнь, Трамп відповів:
«Напевно, так, але це сталося не в нашій країні».
Щодо російського втручання у вибори в США, президент зауважив:
«Вони втручались. Але так само й Китай. Китай більша проблема».

Ви дійсно думаєте, що я б звернувся до Росії, щоб вони допомогли мені виграти вибори?

На це ведуча поцікавилася, чи він відволікає увагу від російського питання, на що Трамп відповів:
«Я кажу, що це Росія, але й Китай також».
Коли президента запитали, чи він втручатиметься у розслідування спецпрокурора Мюллера, прозвучала наступна відповідь:
«Я нічого не обіцятиму. Але я не планую цього робити. Думаю, це розслідування дуже несправедливе, тому що не було ніякої змови. <…> Ви дійсно думаєте, що я б звернувся до Росії, щоб вони допомогли мені виграти вибори? Та про що ви. Вони б мені ніяк не допомогли. Звернутись до Росії… це сміховино».
Дивіться також: Студія Вашингтон. Трамп розповів про стосунки з Путіним – інтерв’ю CBS

Дональд Трамп розповів про стосунки з Путіним – інтерв’ю телеканалу Сі-Бі-Ес. Відео

Президент США Трамп розповів про стосунки з Путіним, і чи вірить в особисту причетність президента Росії до спроби отруїти Скрипалів – інтерв’ю телеканалу Сі-Бі-Ес

Студія Вашингтон. Трамп розповів про стосунки з Путіним –інтерв’ю CBS

Студія Вашингтон. Президент Трамп не виключив, що Володимир Путін причетний до вбивств та отруєнь, і певний, що Росія втручалась у президентські вибори в США – інтерв’ю телеканалу Сі-Бі-Ес.

Час-Тайм. Трамп – про Путіна та отруєння Скрипалів. Інтерв’ю CBS

В ефірі Час-Тайм. Трамп розповів про стосунки з Путіним, і чи вірить в особисту причетність президента Росії до спроби отруїти Скрипалів – інтерв’ю CBS. Містичне зникнення журналіста Хашоггі – розвиток подій. Процес надання Томосу Українській церкві вже нікому не вдасться зупинити – речник Київської Патріархії. Інтерв’ю.

Президент Трамп не виключив можливості відставки міністра оборони США Маттіса

Президент США Дональд Трамп заявив, що не впевнений, що міністр оборони Джеймс Маттіс планує піти у відставку, але допустив, що це може статися. За словами Трампа, він вважає генерала у відставці Маттіса «у деякому роді демократом». Президент заявив про це в записаному заздалегідь інтерв’ю програмі «60 хвилин» на каналі CBS.
«Можливо він [планує піти]», – сказав Трамп, відповідно до витягів зі стенограми інтерв’ю, опублікованих перед виходом програми в ефір пізніше в неділю.
«Я думаю, він до певної міри демократ, якщо хочете знати правду. Але генерал Маттіс – хороша людина. Ми дуже добре ладнаємо. Можливо, він піде», – додав Трамп.

Томос можливий вже до кінця 2018-го року – архімандрит Кирило (Говорун)

Вселенський Патріархат у Константинополі може ухвалити рішення про надання Україні томосу вже до кінця 2018-го року. Про це в інтерв’ю “Голосу Америки” заявив архімандрит Кирило (Говорун), професор університету Лойола-Мерімаунт в Лос-Анджелесі, директор Інституту Хаффінгтон. Кирило Говорун – колишній голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української православної церкви.

Є сподівання, що вже до кінця року мабуть Константинополь прийме остаточне рішення, якого від нього чекають

Раніше Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії Православній церкві України. У четвер речник Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря) на своїй сторінці у Facebook опублікував текст рішення Вселенського Патріархату, у якому йдеться про те, що Вселенський патріархат підтримує надання автокефалії українській церкві.
Наступним кроком до отримання Україною томосу має стати Собор українських православних церков та обрання глави Помісної церкви, який і отримає томос від Священного Синоду у Константинополі.

“Паралельно із Собором українських православних церков – у Константинополі буде продовжуватись процес надання томосу. Наступним кроком Константинополя має бути засідання Священного Синоду, на якому буде розглянуте питання про томос”, – розповів архімандрит Кирило (Говорун).
За словами архімандрита, рішення Синоду можна чекати наприкінці року, хоча на відміну від процесу в Україні, який може бути гнучким, Константинопольский процес таким не є.

“Він залежить від багатьох чинників у тому числі – реакції інших церков”, – розповів архімандрит, – “Але є сподівання, що вже до кінця року мабуть Константинополь прийме остаточне рішення, якого від нього чекають”.

Саме Православна церква Московського патріархату в Україні має найбільше право скористатись рішенням Константинопольского патріархату

Архімандрит також відзначив, що відповідно до рішення Синоду, саме Православна церква Московського патріархату в Україні має найбільше право скористатись рішенням Константинопольского патріархату.
“У status quo перед рішенням Константинополя від 1686-го року (коли Київську метрополію було підпорядковано Московського патріархату від Константинопольского – прим. ГА), до якого нинішє рішення Синоду, повернуло ситуацію, мало місце наступне: існувала Київська метрополія, яка була заснована Константинопольским патріархатом і була піпорядкована йому. Константинополь пізніше передав її у керування Москві. З того часу, вона стала принаймні адміністративно часткою Московської церковної адміністрації. Але тепер, коли Константинополь відмінив своє рішення від 1686-го року, Українська православна церква Московського патріархату і є тою метрополією, має повернутись до Константинополя від підпорядкування Москві”, – розповів архімандрит.

При цьому він заявив, що не очікує від УПЦ МП того, що там почнуть виконувати рішення Синоду.
“Я не думаю, що це станеться”, – відзначив архімандрит.
При цьому він заявив, що поінформований про підтримку ідеї автокефалії з боку священиків УПЦ МП та розділив позицію речників цієї церкви та її священиків.
Дивіться також: У столиці США придумали цікавий спосіб облагородити імідж сміттєвозів

Зять Трампа ймовірно майже на сплачує податків завдяки пільгам – The New York Times

Зять президента Трампа, та старший радник Білого дому, Джаред Кушнер протягом кількох років ймовірно майже не сплачував федеральних податків, використовуючи податкову пільгу відому, як податкова амортизація. Остання збільшилась в останні роки, завдяки податковій реформі, за яку активно виступала Республіканська партія та сам Дональд Трамп. Про це йдеться у матеріалі видання The New York Times.
За інформацією видання, Кушнер, чиї статки оцінюються у понад 300 мільйонів доларів і який заробив мільйони на нерухомій власності своєї родини, протягом кількох років майже не сплачував федеральних податків.
При цьому видання відзначає, що ніщо не вказує на те, що Кушнер порушив закон.

Кушнеру вдалося зменшити суму податкових виплат, повідомляючи про амортизацію численних об’єктів нерухомості

Як повідомляють The New York Times, Кушнеру вдалося зменшити суму податкових виплат, повідомляючи про амортизацію численних об’єктів нерухомості, що є популярною податковою пільгою створеною для того, щоб враховувати зношування нерухомості з часом.
У 2015-му Кушнер, пише видання, отримав 1,7 мільйона доларів заробітної платні і при цьому прозвітував до податкової США про майже 8,3 мільйони доларів втрат через “значну амортизацію” нерухомості.
Як відзначає видання податкова реформа проголосована Конгресом у 2017-му році збільшила максимальну податкову пільгу у зв’язку із амортизацією з 500 000 доларів до одного мільйона.
Дивіться також: Рішення Синоду усуває перепони на шляху до Томосу – архімандрит Кирил

У Техасі оголосили День пам’яті про Голодомор, штат Юта визнав Голодомор геноцидом

Мер американського міста Остін у штаті Техас Стів Адлер оголосив 10-те листопада Днем пам’яті Голодомору. Про це йдеться у фото копії відповідної прокламації підписаної Адлером, яку отримала редакція “Голосу Америки”.
“Голодомор був штучно організованим голодом та геноцидом розробленим радянським диктатором Йосипом Сталіним. У 1932-му та 1933-му роках від 5 до 10 мільйонів українських чоловіків, жінок дітей були зумисне заморені голодом”, – йдеться у заяві.
Раніше посольство України у США повідомило, що штат Юта 10-го жовтня визнав Голодомор 1932-33 років в Україні геноцидом. Дипломатичне представництво України у США також повідомило, що декларація підписана гуребантором Юти оголосила 24-те листопада 2018 року Днем пам’яті українського Голодомору-геноциду.

Дивіться також: ФАП у Боденьках – “перша ластівка” медичної реформи на селі

В Україні ВПС США тренуються протидіяти російським, китайським винищувачам аналогічним до українських

Ми готуємося до протидії рівним за силою противникам – Росії та Китаю. На озброєнні Росії знаходяться такі винищувачі

Участь американських винищувачів у навчаннях “Чисте небо” в Україні, дає американським ВПС нагоду вперше позмагатися у небі із винищувачами, які також стоять на озброєнні Росії та Китаю. Про це в інтерв’ю каналу NBC заявив Клей Ґаррісон, генерал-майор авіації Національної Гвардії США у штаті Каліфорнія.
“Ми готуємося до протидії рівним за силою противникам – Росії та Китаю. На озброєнні Росії знаходяться такі ж винищувачі”, – заявив Ґаррісон вказуючи на український винищувач.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Як відомо, в Україні за участі американських ВПС проходять найбільшші за останні кілька років авіаційні навчання “Чисте небо”. Як повідомляє 5-й канал, літальні апарати восьми країн НАТО разом з українськими авіаторами відпрацьовують взаємодію підрозділів. У навчаннях беруть участь американські винищувачі F-15с та F-16.

Су-27, наприклад, також перебувають на озброєнні Китаю та Росії

З українського боку у навчаннях беруть участь повітряні судна СУ-27, Міг-29, штурмовик Су-25, бомбардувальник СУ-24 та Л-39. Су-27, наприклад, також перебувають на озброєнні Китаю та Росії.
NBC Today також відзначили, що участь американських військових у навчаннях в Україні є частиною плану міністра оборони США Джима Маттіса щодо “підготовки до потенційного конфлікту з Росією, або Китаєм”.
США надіслали на навчання близько 450 військових з баз у США та в Європі, повідомив речник Збройних сил США в Європі (USAFE). Біля 250 осіб візьме участь в навчаннях, включаючи пілотів та механіків, решта виконуватиме допоміжні ролі.

Ми допомагаємо їм захистити суверенітет та територіальну цілісність за допомогою наших програм військового співробітництва

Коментуючи навчання полковник Сухопутних військ США полковник Роберт Пітерс, голова Відділу з питань військового співробітництва при посольстві США в Україні заявив, що з 2014-го року військова співпраця між Україною та Америкою значно посилилася.
“Військова співпраця, це як великий корабель, який тримає курс. Міняється команда корабля, але курс лишається незмінним. Ми лишаємося послідовними і вже протягом 25 років маємо стабільні робочі відносини з Україною. Після 2014-го року, швидкість цієї співпраці зросла і тепер ми швидше рухаємося до спільних цілей”, – цитує Пітерса видання Defense Blog.

“;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API failed to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

​Предаставник Сухопутних військ США також заявив, що США поважають право України обрати курс на Захід.”В рамках цього ми допомагаємо їм захистити суверенітет та територіальну цілісність за допомогою наших програм військового співробітництва”, – заявив Пітерс.Дивіться також: Вперше на території України тренуються американські тактичні військові літаки

Рішення Синоду усуває перепони на шляху до Томосу – архімандрит Кирил. Відео

Ухвалене рішення Cиноду не надає Україні томосу, але усуває усі перепони на цьому шляху, пояснив “Голосу Америки” архімандрит Кирил, професор університету Лойола-Мерімаунт у Лос-Анджелесі.

Запуск гидростанции командой проффесионалов.

Locksmania.com.ua - установка врезного замка цена : звоните (063) 578 20 76

видеочат бонга на rufreechats.com