Голос Америки: Україна | NLight DC++
Голос Америки: Україна | NLight DC++

Голос Америки: Україна

Сторінка 1 з 16312345...102030...Остання »

Білий дім змушений виправдовуватися через телефонний дзвінок Трампа вдові американського солдата. Відео

Президента звинувачують у тому, що він, розмовляючи із дружиною загиблого вояка, замість того, аби заспокоїти її, образив, використавши невідповідну лексику.

Студія Вашингтон: Конгрес хоче посилити прозорість реклами в соціальних медіа

Дональд Трамп бачить змову Росії, демократів та …ФБР. У Сенаті представили законопроект, який має поширити правила прозорості у рекламі, що діють відносно традиційних ЗМІ, на соціальні медіа. У Вашингтон прибули ветерани АТО, аби взяти участь у марафоні морської піхоти США.

Час-Тайм: Українські ветерани прибули до Вашингтона для участі у щорічному марафоні морської піхоти США

Десять українських ветеранів прибули до Вашингтона для участі у щорічному марафоні морської піхоти США.
Американська торговельна палата в Україні профінансувала діагностичне обладнання для дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Це все я! – екс-посол США зіронізував на закиди, що це він “розгнівив Путіна”

“Високопосадовці американської розвідки та іноземні дипломати в численних інтерв’ю про спіралеподібне погіршення американсько-російських відносин часто пригадують січень 2012″, коли президент Обама призначив Майкла Макфола послом до Росії, – пише видання The Washington Times в публікації “Дії Обами розгнівили Путіна”. Боючись втручання США, Москва вдається до “гібридної війни”, йдеться в публікації.
Видання називає «провокативними» зустрічі Макфола з лідерами російської опозиції відразу після його призначення на посаду.
“На той час, Путін вже непокоївся через масові протести, які, на його думку, підтримувала Америка і які мали на меті його усунення. Російська економіка переживала складні часи через зниження нафтових цін і намагання Росії посилити свій вплив на світовій арені”, – зазначає видання.
Посилаючись на думку колишніх дипломатів та високопосадовців розвідки, видання називає приїзд Макфола “укусом бджоли, що розлютив російського ведмедя”.
Все це розпочали “Обама та Гілларі, а не Путін. Вони надіслали Макфола до Росії, щоб спробувати скинути Путіна і він “посинів” через це”, – сказав неназваний іноземний дипломат виданню.
Згодом, негативне сприйняття Америки в Росії призвело до гібридної війни і операцій з втручання до виборів в США. Колишній посадовець ЦРУ та Національного агентства безпеки Майкл Гайден сказав виданню, що російська кампанія з впливу на президентські вибори в США була “найбільш успішною кампанією прихованого впливу з усіх кампаній прихованого впливу”. “Росіяни хотіли покарати Гілларі і розмити довіру до виборчого прогресу в США”, – зазначив посадовець.
Відповідаючи на запитання видання, Макфол відзначив, що метою президента Обами жодним чином не було скинути Путіна, однак він визнав, що Путін “вважав, звичайно, сприймав, неправильно, на мою думку – що ми хочемо зруйнувати його легітимність”.
“Кремлю потрібно було дискредитувати опозицію, тому вони звинуватили їх в тому, що вони – маріонетки Заходу, Обами та мене. Вважаю, їх пропагандистські зусилля досягли успіху”, – цитує видання відповідь Макфола.
Після виходу публікації, Макфол був здивований тим наскільки вагому роль відвело видання йому в погіршенні американсько-російських відносин. Він іронічно зазначив у Twitter: “вторгнення Путіна до України, бомбування Сирії, хакерський напад на вибори в США не призвели до напруги між США та Росією. Це все я!”.

Макфола також здивував час публікації: “Чому зараз? 5 років після дій в Росії, які мені закидають і два роки через напад Росії на нас?”

Дивіться також: Агро-кредитування: Історія успіху кредитних спілок на Львівщині

Джордж Буш-молодший про «Трампізм» без згадки про Трампа

Колишній президент США Джордж Буш-молодший піддав критиці «Трампізм» без згадки прізвища нинішнього президента. Він осудив фанатизм, залякування і вигадки та закликав громадян виступати проти загроз американській демократії.
«Це унікальний момент. Великі демократії опинилися перед лицем нових і серйозних загроз і, як здається, втрачають покликання і компетентність», сказав Буш на закінчення своєї промови на заході в Інституті Буша в Нью-Йорку.
«Коли ми втрачаємо візію наших ідеалів, це не однозначне з провалом демократії, Це провал тих, хто відповідає за захист і оборону демократії, додав він. – Ми мусимо повернутися і відновити наш характер. Американці мають великі переваги. Щоб оновити нашу країну, ми мусимо лише пам’ятати наші цінності», цитує слова президента Буша видання Politico.
Випадково, Буш стояв у цьому самому місці у Центрі Time Warner, де колишній президент Барак Обама звернувся з подібним закликом щодо демократії і американського керівництва наприкінці вересня, незабаром після того, як президент Дональд Трамп закінчив свою войовничу та ізоляціоністську промову до Генеральної Асамблеї ООН.
Проте, на відміну від Обами, який вів рішучу кампанію проти Трампа і використовує непрямі нападки проти нього з часу закінчення терміну на президентській посаді, Джордж Буш дуже мало сказав про нинішнього президента і взагалі про американську політику. Його промова в четвер, в якій він докладно з’ясував причини, як це він вважає, провалу демократії, накреслив шлях вперед і те, що було очевидним посиланням на Трампа, одначе як Обами, він навіть не назвав прізвище президента, що було великим відходом від практики.
Дивіться також: Чим Україні може допомогти Захід? Інтерв’ю з експертом Chatham House

USAID допомагає створювати в Україні кредитні спілки

Цілий десант міжнародних експертів висадився в Україні. На запрошення Агентства США з міжнародного розвитку вони допомагають створювати мережу кредитних спілок. Ці фінансові установи називають каталізатором розвитку малого бізнесу на селі. Тему продовжують наші київські кореспонденти.
Весь в кредитах і при цьому успішний та заможний. Такий принцип роботи фермера діє в усьому світі і спрацює в Україні. У цьому впевнені міжнародні консультанти, що допомагають створити потужні кредитні спілки на селі. Саме на кредитні спілки може розраховувати дрібний агровиробник, який хоче розвивати свій бізнес.
Говорить експерт з діяльності кредитних спілок Рітц Дійкстра з Нідерландів:
«Ми фокусуємося на розвитку малих та середніх агровиробників. Ми віримо, що кошти, вкладені в невеликі фермерські господарства, дають більший економічний ефект, ніж інвестиції у величезні транснаціональні компанії. І тисяча доларів на дрібному підприємстві створює більше робочих місць, ніж мільйон доларів у якійсь корпорації. Кредитні спілки також сприяють діловій активності на місцях. Малий бізнес корисніший для місцевих громад, і тому ми його підтримуємо. І в усьому світі, і в Україні також».
Такої ж думки голова ради директорів Всесвітньої ради кредитних спілок Брайан Маккрорі:
«Кредитні спілки на Заході використовують свої доходи, будуючи в себе в селах комунальні центри з бібліотеками, фельдшерськими пунктами, аптеками, спортзалами. Таким чином прибуток від нашої діяльності не йде кудись закордонним акціонерам якогось банку. Прибутки залишаються в громадах. І служать на користь громаді. В тому-то й перевага кредитних спілок».
В Україні цей рух поки що в зародковому стані. Хоча є й історії успіху – фермерів, які піднялися саме завдяки кредитним спілкам.
Говорить Марія Сюма, голова правління кредитної спілки «Вигода»:
«У кредитні спілки приходять люди небагаті. Приходять люди середнього достатку і навіть нижче середнього достатку. Ось тим то і корисні кредитні спілки сьогодні в Україні. Ми надаємо кредити тим людям, які не зможуть взяти кредити в банку».
Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників сьогодні працює з 18 спілками. І має намір збільшувати їх кількість.
Стівен Ринецький, заступник директора відділу програм з економічного розвитку USAID з оптимізмом дивиться на майбутнє кредитних спілок:
«Фінансові інституції, які кредитують фермерів – це ключ до економічного зростання на селі. Ось чому Агенство США з міжнародного розвитку зробило підтримку кредитних спілок пріоритетом нашої економічної допомоги Україні».
Дивіться також: З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об’єднав спільний біль за Україну

Студія Вашингтон: Чому деяких американців обурив дзвінок Трампа удові солдата, що загинув в Африці?

Міністр юстиції США Джефф Сешнс свідчив перед конгресменами щодо його зв`язків з росіянами під час виборів. Висловити співчуття не вийшло – дзвінок Трампа удові солдата, що загинув, його мама розцінила як неповагу. Американські підприємці подарували українській дитячій клініці медичне обладнання.

Час-Тайм: Дослідження змін і перетворень в Україні – інтерв’ю з експертом Chatham House

В ефірі Час-Тайм: Лондонський Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House опублікував комплексне дослідження змін і перетворень в Україні, які відбулися з часів Революції Гідності. Найголовнішою та найбільш революційною зміною експерти називають нові стандарти відкритості, прозорості та громадянського контролю за органами влади. На прямому зв’язку із Лондона експерт Chatham House Орися Луцевич.
Міністр юстиції США Сешнс свідчив перед конгресменами щодо зв`язків з росіянами під час виборів.
Дослідження: Серед усіх мегаполісів світу вулиці Лондона – найбезпечніші для жінок. Найбільш небезпечно жінкам у Каїрі.
Історія успіху кредитних спілок на Львівщині.

“Внутрішній ворог України” – звіт Гельсінської комісії США

“Корупція не дозволяє Україні стати повноцінною процвітаючою демократією і заважає їй боротись проти порушень Росії”, йдеться в звіті Гельсінської комісії США (Комісії з безпеки і співробітництва в Європі).

Дослідники вбачають причину вкоріненої корупції в олігархічній моделі управління.
“Олігархи захопили державу Україна, витіснивши некорумповані політичні партії і змагаючись один з одним, щоб вкрасти українські багатства”, – йдеться у короткому викладі звіту. Саме олігархи. побоюючись втратити вплив і доступ до ресурсів, створюють основний опір реформам.
Незважаючи на прогрес в подоланні корупції в таких сферах як енергетика, фінансовий сектор та економічне управління, прогрес все ще не є достатнім. Зокрема, гальмується судова реформа. “Україна має якомога швидше створити антикорупційний суд – фінальний елемент структури боротьби з корупцією”, – зазначають дослідники.
Надзвичайно важливо – не втрачати темп реформ, радить Гельсінська комісія.
“Перетворити олігархів з “придворних” на “бізнесменів” можна лише за допомогою потужного громадянського суспільства.
“Надзвичайно важливо засуджувати будь-яку спробу обмежити чи завдати шкодb громадянському суспільству”, – зазначається в звіті.
Гельсінська комісія наголошує на складнощах у подоланні олігархічної моделі, через те, що вона створювалась з часів початку здобуття Україною незалежності через дві причини:
– Обмежена лібералізація економіки на початку незалежності.
– Маніпуляції з ціною на газ, які дозволили олігархам накопичити статки, а Росії – десятиріччями впливати на українську політику.
Комісія закликає міжнародну спільноту підтримувати Україну в боротьбі проти корупції, яка може бути довготривалою через вкоріненість олігархічної моделі.

​Дивіться також: Данилюк в Вашингтоні: Київ та МВФ просунулися в переговорах щодо нової формули ціни на газ в Україні

Кілька тисяч людей мітингують біля будівлі Верховної Ради за присутності 3,5 тисячі поліцейських

Кілька тисяч людей мітингують біля будівлі Верховної Ради в Києві, вимагаючи скасувати депутатську недоторканність, створити Антикорупційний суд і внести зміни до виборчого законодавства.
У мітингу беруть участь представники різних політичних сил і громадських організацій, зокрема: «Рух нових сил», «Батьківщина», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Демальянс», «Національний корпус», Автомайдан, Центр протидії корупції, громадський рух «Чесно». За різними даними, учасників акції – від двох до чотирьох тисяч.
Акція відбувається мирно. Урядовий квартал у центрі Києва від ранку перекритий і оточений правоохоронцями.
Площа Конституції перед Верховною Радою, де відбувається акція, перекрита по периметру. Всередину людей пускають через металошукачі.
За даними Міністерства внутрішніх справ України, охороною порядку займаються 3,5 тисячі правоохоронців: підрозділи Національної поліції та Національної гвардії.
«Ситуація повністю під контролем, весь склад розставлено. Завдання поставлено. Є взаємодія, координація», – заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
Правоохоронці закликають адекватно сприймати підвищені заходи безпеки, зокрема, рамки металошукачів. За словами директора Департаменту комунікації МВС Артема Шевченка, такі серйозні заходи безпеки викликані подіями 31 серпня 2015 року, коли від гранати загинули четверо гвардійців-строковиків. За його словами, жодних інших обмежень не буде.

Посилені заходи безпеки також пояснюють і державним візитом в Україну 17 жовтня президента Мальти Марі-Луїз Колейро Преки.
Служба безпеки України раніше заявила про наміри «окремих радикально налаштованих структур» здійснити провокації під час акцій протесту в Києві.

Дивіться також «Голос Америки»: Данилюк в Вашингтоні: Київ та МВФ просунулися в переговорах щодо нової формули ціни на газ в Україні

Сторінка 1 з 16312345...102030...Остання »

Запуск гидростанции командой проффесионалов.

купить ламинат в Киеве недорого цены