Голос Америки: Україна | NLight DC++
Голос Америки: Україна | NLight DC++

Голос Америки: Україна

Сторінка 1 з 16712345...102030...Остання »

Що буде з Манафортом далі?

У федеральному суді у місті Александрія наступний етап розгляду справи проти Манафорта відбувається за зачиненими дверима. Присяжні – 6 чоловіків та 6 жінок – вирішують, чи винний Манафорт за кожним пунктом звинувачення.
Вони мають окремо розглянути та одноголосно проголосувати за 18 пунктами звинувачень в ухилянні від податків, банківському шахрайстві та приховуванні іноземних рахунків.

У разі «підвішеної лави присяжних» суддя може закрити справу через процесуальні помилки

Після цього присяжні оголосять своє рішення під час відкритого судового засідання. Суддя, як пояснив Голосу Америки Джин Берд, партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP, може і не погодитися з рішенням присяжних з одного чи кількох пунктів, у разі якщо вони винесли звинувачувальний вирок.
«Він може сказати, що жодна розсудлива лава присяжних не може прийняти таке рішення, бо не було надано достатньо доказів його провини».
Наступним кроком стане визначення терміну покарання Манафорту за тими пунктами звинувачення, за якими він буде визнаний винним. Термін, за складною формулою, визначає окреме урядове агентство, – Центр визначення та підрахування терміну ув’язнення Пенітенціарного бюро. З цього питання пройдуть ще одні слухання, де прокурори представлять свою думку щодо терміну ув’язнення, а сторона захисту матиме можливість аргументувати, чому покарання має бути меншим, для чого вони можуть запросити свідків та представити документи.

Після цього прокуратура може відкрити справу проти Манафорта заново і увесь судовий розгляд почнеться з початку

«Рішення приймає суддя одноосібно, і в моїй практиці був випадок, коли суддя призначив винному термін, який він вже відсидів, плюс 1 день. Формально він отримав покарання, але фактично його випустили на свободу», – говорить Берд.
У разі звинувачувального вироку, захист Манафорта може його обжалувати в Окружному, а далі і у Верховному суді.
Берд говорить, що незважаючи на всі документи та свідчення, представлені прокурорами в суді протягом понад двох тижнів, він не брався б передрікати, яким буде рішення присяжних.
«З одного боку, ми маємо серйозну доказову базу, було представлено чимало документів, що вказують на провину Манафорта. Навіть його захисник сказав, що його клієнт надав неправдиву інформацію своєму бухгалтеру. Він це не спеціально зробив, але зробив. З іншого боку, якщо навіть 1 людина з 12 членів лави присяжних вирішить, що ця справа є політично вмотивованою, то він може «підвісити» присяжних (hang jury), іншими словами не дати присяжним досягти одноголосного рішення. Якщо ми на початку наступного тижня все ще не матимемо вердикту, то це підстава для звинувачення почати хвилюватися. Це означитиме, що там щось відбувається, щось їм заважає досягти одноголосного рішення», – роповів Берд.
У разі «підвішеної лави присяжних» суддя може закрити справу через процесуальні помилки. Після цього прокуратура може відкрити справу проти Манафорта заново і увесь судовий розгляд почнеться з початку.
Дивіться також: Майже 350 газет у США вийшли сьогодні із одним головним посланням: журналісти – не вороги

Кожен 10-й орендодавець Airbnb у США – вчитель

Майже кожен десятий із тих, хто здає житло через Airbnb у США, є вчителем – професія, для якої заробітна плата коливається в середньому від сорока до п’ятдесяти тисяч доларів США на рік, повідомляє видання The Hill.
Новий звіт склала компанія Airbnb. Кілька вчителів, які спілкувалися з компанією, сказали, що додатковий дохід від здачі в оренду житла дозволив їм жити на зарплату вчителя.
Господарі-вчителі заробили близько 160 мільйонів доларів з оренди житла через Airbnb в 2017 році, з яких 54 мільйони – за літній сезон. У середньому вони отримували 6500 доларів на рік додаткового доходу з оренди.

У червневому аналізі даних федеральних робочих місць було виявлено, що близько 20 відсотків вчителів мають другорядну роботу протягом навчального року, при цьому половина з них працює поза сферою освіти.
П’ятдесят п’ять відсотків вчителів у травневому опитуванні повідомили, що вони не задоволені своїми зарплатами.
Останніми місяцями в декількох штатах вчителі проводили мітинги та страйки, вимагаючи кращої оплати праці та пільг.
Дивіться також: Як IT-компанії у Сан-Франциско допомагають безхатченкам у професійній підготовці

Студія Вашингтон. За що Ілона Маска викликають до суду?

Студія Вашингтон. Винуватий чи ні? Доля Пола Манафорта уже на розгляді лави присяжних. ЗМІ – не ворог народу. Американські медіа виступили проти заяв Дональда Трампа, що звинуватив критичні до нього видання в упередженості й маніпуляціях. Чому голову Tesla Ілона Маска можуть невдовзі чекати в суді?

Майже 80 передозувань за день у парку поблизу елітного Єльського університету

76 осіб зазнали передозувань так званою “синтетичною марихуаною” під назвою К-2 протягом одного дня у парку поблизу престижного Єльського університету у місті Нью-Гейвен у штаті Коннектикут. Про це повідомляють американські ЗМІ. Жодна людина не загинула. У потерпілих спостерігалась нудота, або ж втрата свідомості.

Пригода відбулась у парку Нью-Гейвен Грін, потерпілі надходили до медиків протягом цілого дня. Шеф місцевої поліції закликав людей не купувати синтетичні наркотики у даному парку. З’ясовується, що стало причиною отруєнь. Санітарно-епідеміологічна служба США у серед повідомила протягом 2017-го року в Америці було зареєстровано 72 000 смертельних передозувань.
Дивіться також: Як IT компанії у Сан-Франциско допомагають безхатченкам у професійній підготовці

Час-Тайм. Коли чекати рішення присяжних у справі Манафорта. Подробиці

В ефірі Час-Тайм. Коли чекати рішення присяжних у справі Манафорта і що чути про справу Лазаренка – Тетяна Ворожко на прямому зв’язку із суду в Александрії. Майже 350 газет у США вийшли сьогодні із одним головним посланням – журналісти – не вороги. Померла «королева соулу» Арета Франклін.

Туреччина на шляху до економічної катастрофи і Ердоган тисне на газ

“Валюта Туреччини стабілізується, але її лідер прагне більше хаосу” – з таким заголовком вийшла стаття The Economist стосовно економічної ситуації в Туреччині. Туреччина на шляху до економічної катастрофи і Ердоган тисне на газ, переконує видання.
14 серпня коли турецька ліра почала відновлення після одного з найгірших тижнів падіння за десять років, Ердоган оголосив бойкот американській електроніці, посилюючи кризу у відносинах зі своїм союзником по НАТО. “Вони мають iPhone, але з іншого боку існує Samsung, – заявив Ердоган, – у нас також є власний Venus Vestel”.
Це оголошення прозвучало після того, як турецькі посадовці доклали зусиль, щоб заспокоїти ринки, йдеться в статті. Міністр фінансів на вихідних зазначив, що обмеження руху капіталу не розглядаються, а банківський регулятор обмежив своп-операції турецьких банків в іноземній валюті. Центральний банк оголосив, що буде “вживати всіх необхідних кроків”, щоб захистити ліру. Валюта, яка втратила третину своєї вартості протягом останніх двох тижнів показала певне зростання – біля 5% по відношенню до долара на час промови Ердогана.
В середу зранку курс ліри знову знизився на 0.7%, повідомляє Bloomberg, після оголошення про рішення Туреччини збільшити митні тарифи та ряд імпортних товарів США, включаючи алкоголь, машини та тютюн.
Туреччина введе додатковий податок у 50% на рис зі США, 140% – на алкоголь і 120% на автомобілі. Вводяться також додаткові нарахування на косметику, тютюнові продукти і деякі продукти харчування.
Цього року курс турецької ліри впав більше ніж на 40 відсотків і досяг рекордно низьких значень після того, як Трамп оголосив про запровадження підвищених тарифів на імпорт з Туреччини і ввів мито у 20% на імпорт алюмінію і 50% на імпорт сталі.
Між Туреччиною та США є розбіжності з ряду питань. США приділяють велику увагу долі американського християнського пастора Ендрю Брансона, якого звинувачують в тероризмі за буцімто підтримку спроби путчу в 2016 році. Він відкидає звинувачення.
Дивіться також: Напруження між США та Туреччиною – подробиці

Трамп розкритикував положення щодо Криму та Росії в оборонному бюджеті США

Після підписання в понеділок закону про “Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони” (NDAA) президента США Дональд Трамп заявив: “я дуже пишаюсь своєю визначною роллю в цьому”.
Однак, через декілька годин після підписання, в письмовій заяві, Трамп висловив зауваження стосовно певних положень закону.

Трамп висловив застереження стосовно положень закону, що забороняють фінансування будь-яких проектів де припускається визнання права Росії на Крим а також забороняють військову співпрацю з Росією до того часу, поки Росія не виведе війська з України

Трамп, зокрема, розкритикував чотири з восьми положень законопроекту, що стосуються Росії включно з положенням, що забороняє фінансування будь-яких проектів, де припускається визнання права Росії на Крим а також забороняють військової співпрацю з Росією до того часу, поки Росія не виведе війська з України.
Інші розкритиковані Трампом положення закону стосовно Росії, містять вимогу до адміністрації Трампа звітувати про кроки вжиті у відповідь на порушення Росією угоди про Відкрите небо а також надавати звіти стосовно нової угоди з ядерної зброї START.
Всього Трамп висловив застереження стосовно 52 положень закону, в більшості з яких, на його думку, Конгрес намагався обмежити повноваження президента з проведення міжнародної політики.
Трамп вважає, що такі положення підривають роль президента як “єдиного представника країни в міжнародних відносинах”.​
Наявність такої заяви може означати, що Трамп не буде втілювати положення, які, на його думку, є суперечливими з конституційної точки зору, пише USA Today.
Видання таких заяв президентом під час підписання є звичною практикою у випадках затвердження масштабних законів, яким передували складні переговори. Таким законом є і “Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони” (NDAA) названий на честь сенатора Джона Маккейна.

Президент знову показує світові, що йому не можна довіряти, коли йдеться про дотримання зобов’язань США і превалювання наших інтересів над його особистими

Все ж, використання цього інструмента викликає занепокоєння, бо дозволяє президентові по-своєму інтерпретувати закон і навіть може розглядатись як вето на окреме положення закону, зазначає видання.
Застереження Трампа викликали критику законодавців. Так, сенатор Боб Менендес з Демократичної партії заявив: “Ця заява викликає занепокоєння, адже президент знову показує світові, що йому не можна довіряти, коли йдеться про дотримання зобов’язань США і превалювання наших інтересів над його особистими”.
Менендес наголосив на тому, що це положення мало на меті законодавчо закріпити позицію США стосовно Криму.
“Конгрес погодився, що Сполучені Штати ніколи не визнають незаконну окупацію Криму Росією і надають цьому положенню сили закону в Законі США про Бюджет на потреби національної оборони, названому на честь Джона Маккейна”, – йдеться в заяві сенатора.
Менендес також закликав президента висловити однозначну підтримку позиції США та союзників: “минулого місяця я вітав заяву адміністрації про те, що вони цього не зроблять. Тепер знову, ми мусимо закликати президента однозначно стати на сторону Сполучених Штатів та наших союзників проти агресії Кремля”.
Дивіться також: Військові США опрацьовують нові ідеї використання космосу для виконання операцій на Землі

Прокурори й адвокати на процесі Манафорта у середу виголосять заключні промови

У середу 15 серпня на суді над Полом Манафортом у США очікують завершальних виступів від сторін обвинувачення та захисту, після яких суддя має доручити дванадцяти членам журі присяжних вирішити, чи винен підсудний по кожному з 18 пунктів обвинувачення.
Суддя раніше просив правників бути стислими і промовляти не більше двох годин.
Мирослава Гонгадзе розповіла з суду, що процес може завершитися до кінця тижня. Відео
Упродовж майже двох тижнів представники прокуратури, використавши понад двадцять свідків, зокрема колишнього бізнес партнера Манафорта – Ріка Ґейтса, доводили, що він ухилявся від сплати податків, приховував іноземні банківські рахунки та подавав неправдиву інформацію, щоб брати кредит у банку.
Процес, що відбувається у місті Александрія у штаті Вірджинія, привернув особливу увагу в Америці, бо це перший суд за результатами розслідування спеціальної прокуратури, очолюваної Робертом Мюллером, яка розслідує звинувачення про втручання Росії у президентські вибори у США 2016 року.
Обвинувачення, які пролунали на суді, не стосуються американських виборів, але Манафорта у вересні очікує ще один процес у Вашингтоні за звинуваченнями про відмивання грошей і, що він не зареєструвався як лобіст іноземних інтересів у США.
За процесом пильно стежать і в Україні, оскільки Манафорт, колишній керівник виборчого штабу президента Дональда Трампа, раніше багато років працював в Україні консультантом Партії регіонів та Віктора Януковича.
Значна частина обвинувачень прокуратури стосується приховування отриманих Манафортом від американської податкової служби мільйонів доларів, отриманих в Україні.
Гринів: Манафорт пропонував Порошенку стратегію поділу країни. Інтерв’ю
Напередодні Пол Манафорт відмовився взяти у суді слово на свій захист.
Адвокати підсудного також вирішили відмовитися від права викликати своїх свідків, заявивши, що це їм не потрібно, оскільки прокуратура за їхніми словами не змогла надати переконливих доказів провини підсудного.
Захист Манафорта зосередився на викриванні ключового свідка прокуратури, Ріка Ґейтса, який багато років був бізнес партнером Манафорта і раніше визнав себе винним та погодився співпрацювати з обвинуваченням.
Відповідаючи на запитання у суді Ґейтс розповідав про фінансові оборудки Манафорта, і під тиском адвокатів також визнав, що привласнював гроші свого партнера, а також зізнався у своїх позашлюбних аферах.
Президент Дональд Трамп дистанціювася від Манафорта і неодноразово називав слідство спеціального прокурора Роберта Мюллера “полюванням на відьом”.
Дивіться також: Скандал у Білому домі – аудіозаписи розмов із президентом колишньої радниці

Дії Росії в Азовському морі – це спроба дестабілізувати Україну – Держдеп США

Дії Росії в Азовському морі є спробою дестабілізувати Україну. Про це у Державному департаменті США заявили у відповідь на запитання Української служби “Голосу Америки”.
“Ми вважаємо перепони міжнародному транспортному судноплавству в Азовському морі з боку Росії черговим прикладом спроб Росії дестабілізувати Україну. США продовжують підтримувати суверенітет України та її територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах. Ми також закликаємо Росію припинити створювати перепони міжнародному транспортному судноплавству в Азовському морі”, – повідомили Українській службі “Голосу Америки” у Державному департаменті США.

Ми також закликаємо Росію припинити створювати перепони міжнародному транспортному судноплавству в Азовському морі

Протягом останніх місяців Росія затримала численні судна, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна проводить переговори з країнами ЄС та США щодо введення санкцій проти Росії у відповідь на блокаду Азовського моря.
Раніше експерти у Вашингтоні застерігали, що Росія наблизилась до анексії Азовського моря і Київ майже не має інструментів, щоб цьому перешкодити.
Зокрема Ґлен Говард, президент “Фундації Джеймстаун” закликав Україну негайно вдатись до хоча б символічних дій в Азовському морі. Інакше, на його думку, Україна ризикує просто “здати” Азовське море.

І тоді Росія сформує шлях по суходолу до Криму

“Вони втратили Крим, втратили Керченську протоку, і тепер вони втрачають Азовське море. Далі вони втратять Маріуполь, далі – Бердянськ. І тоді Росія сформує шлях по суходолу до Криму”, – заявив Говард.
Натомість директор Центру Байден, колишній високопосадовець Міноборони США Майкл Карпентер закликав Україну приділити Азовському морю більше уваги.
Дивіться також: Компанія SpaceX представила космічний корабель Crew Dragon

Українські військові отримають канадські снайперські гвинтівки

Компанія PGW Defence Technologies з Вінніпега планує почати постачання снайперських гвинтівок LRT-3 калібру 0,50 українським збройним силам. Сума угоди складає біля 1 мільйона доларів.
Про це повідомляє канадське видання Ottawacitizen з посиланням на інформацію від власника компанії Росса Спагруда.
Міністерство закордонних справ Канади схвалило цю угоду минулого тижня, повідомили канадському виданню в службі Джеймса Безана, депутата парламенту Канади від Консервативної партії.
В лютому 2016 року, компанія PGW опинилась в центрі скандалу, коли повстанці під час бою зі збройними силами Саудівської Аравії захопили снайперські рушниці, які компанія продала саудитам.
В інтерв’ю одному з українських видань, Спаргуд визнав, що компанія не може виключити ризик потрапляння зброї до неправильних рук, однак, заявив, що ця зброя “практично нічого не варта” без року навчання користування нею.
Дивіться також: ​Військові США опрацьовують нові ідеї використання космосу для виконання операцій на Землі

Сторінка 1 з 16712345...102030...Остання »

Запуск гидростанции командой проффесионалов.

Locksmania.com.ua - установка врезного замка цена : звоните (063) 578 20 76