Блог автора | NLight DC++
Блог автора | NLight DC++

Блог автора

Це Wildwood!

Галерея містить 4 фотографій.

Вулиці Wildwood Crest

 

Білгород-Дністровська фортеця. Одеська область.

Галерея містить 27 фотографій.

Білгородська фортеця – найвидатніший твір військової архітектури.

 Білгород-Дністровська фортеця розташована над берегом лиману.Вона забезпечена зовнішніми захисними спорудами, необхідними для зупинки ворожих військ, і внутрішніми – для організації ефективного опору. В першу категорію входять башти, куртини і вхідні ворота, а також інші складові елементи.

Протягом XV-XVII ст. козаки неодноразово робили походи до аккерманських стін. А XVIII століття принесло з собою три російсько-турецькі війни. У 1770, 1779 та 1806 році московські війська відвойовують місто у Порти, та турки вперто вертають собі свою власність. Лише у 1812 р. за Бухарестським мирним договором південь Бесарабії з Ак-керманом переходять остаточно до Росії. У 1832 р. фортеця позбавилась свого стратегічного значення, в 1896 р. її оголошують історико-архітектурним пам’ятником.

Біля входу у фортецю, на обкладеному плитами майданчику, де колись був підйомний міст, видніється глибокий рів, могутні зовнішні стіни фортеці, які дивують своєю красою і своєрідною будовою. Усередині фортеці в очі впадає багато зелені, обширність і величавість величезного двору з численними могутніми баштами, з якими було пов’язано багато цікавих переказів, легенд. Башти фортеці навіть сьогодні вражають своїми розмірами. Стіни її виділяються зубцями і амбразурами. З правої сторони від входу у фортецю розташовано місце розкопок античного міста Тири.

З висоти пташиного польоту можна побачити  величну кам’яну квітку, що виросла із землі – це прекрасна Білгород-Дністровська фортеця. Акерманську фортецю відвідувало багато видатних людей. Олександр Сергійович Пушкін і Адам Міцкевич, надихнувшись її виглядом, склали прекрасні поеми «Цигани» і «Акерманські степи».

В різний час місто і фортецю відвідали А. Пушкін, Л. Українка, А. Горький, І. Нечуй-Левицький, М. Кропивницький, К. Паустовській, В. Катаєв, А. Міцкевіч і ін. З початку XX ст. у фортеці діють реставраційні роботи. 2 серпня 1963 р. Указом Ради Міністрів України ухвалено рішення про охорону Білгород-Дністровської фортеці як архітектурного пам’ятника.

Не дивлячись на численні історичні події, ремонти і перебудови, фортеця зберегла свою первинну структуру, є одним з пам’ятників середньовіччя, що найбільш збереглися, і, стикаючись з цією історією, люди дивуватимуться її неповторністю. Вже достатньо давно, і це стало доброю традицією, у фортеці проводиться міжнародний чемпіонат «Сталева Ліга» з історичного фехтування. У змаганнях беруть участь команди: Одеси, Києва, Харкова, Донецька, Москви, Калінінграда тощо.

Пляжні етюди 2

Галерея містить 9 фотографій.

 

Пляжні етюди

Галерея містить 14 фотографій.

Нічна прогулянка на пірс

Пірс

Вирішив здійснити прогулянку на пірс вночі. Вигляд на місто дивовижне, шум океану заворожує.

Пірс обладнаний ліхтарями, лавками, та навіть столами з граніту. Місце дуже романтичне вночі.

Краб

А подорозі назад зустрів краба.

Огляд цін на продукти

Галерея містить 1 фотографій.

Сьогодні зроблю експресс огляд цін на продукти в супермаркеті в курортному містечку Wildwood, штату New Jersey.

Отож, що ми маємо на $22,91:

  • Банани (~1,5 кг) – $2.05
  • Огірки (3 шт.) – $2.25
  • Перець червоний солодкий (~200 г) – $1.73
  • Редиска попереднього пакування – $0.89
  • Помідори (~600 г) – $3.68
  • Крабове м’ясо – $2.99
  • Арахісове масло (800 г) – $4.39
  • Суп полуфабрикат концентрований (500 г) – $2.85
  • Кукурудза консервована (~450 г) – $1.09
  • Сік апельсиновий (2 л) – $1.99.

Загалом $22,91 враховуючи 7% податку в штаті NJ.

P.S: Нагадую, що система вимірювання в Америці – імперська.

Травневий ранок

Галерея містить 11 фотографій.

Прошивка D-Link 2100AP + OpenWRT через COM без JTAG кабелю

Прошиваємо стареньку, але потужну, професіональну і все ще актуальну точку доступу DWL-2100AP прошивкою OpenWRT, що значно розширить її можливості.

DWL-2100AP_Front

Напевно багато хто хотів встановити цю прошивку на 2100AP, але знайшовши в інтернеті інструкції, в яких потребується ручна збірка по “страшним” схемам (на яку можете полюбуватися тут) так званого JTAG кабелю, здавалося виконати це неможливо, особливо тим, хто з паяльником раз в декілька років працював. :)

Читати далі

Портфорвардінг D-Link DIR-300/NRU для роботи DC++ клієнта в активному режимі

Як відкрити порти в роутері D-Link DIR-300/NRU для роботи DC++ клієнта в активному режимі. D-Link wireless router main image

Ця інструкція може бути використана і для інших роутерів фірми D-Link, тому що зазвичай стандартне програмне забезпечення приблизно однакове.

Читати далі

WarCraft lll на MacOSX Lion (10.7.x -10.8.x). Як грати на Battle.net без Rozetta

Всі хто оновився або встановив MacOSX версії 10.7.x та вище, мабуть були неприємно здивовані тим, що більше не можуть грати в WarCraft 3 на офіційному сервері Battle.net через те що з операційної системи Apple було повністю видалено емулятор коду PPC під назвою Rozetta без можливості його повторного інсталювання, без чого застаріла, але все ще досить популярна гра завдяки карті Dota All Stars – WarCraft 3 не може більше самостійно оновлюватись, так як Blizzard Updater не підтримує архітектуру Intel і компанія Blizzard заявила що не буде оновлювати гру. Але не все так погано, сама гра безперешкодно може запускатись без помилок без Rozetta, але так як програма оновлення більше не функціонує, ігровий сервер при під’єднанні не може перевірити вашу поточну версію патчу, і в результаті ви отримаєте повідомлення: “Unable to validate game version. Please reconnect to Battle.net, or apply the current patch manually.” Встановити патч вручну також не можна.

Брати окремо Windows для того щоб грати в улюблену гру я не збирався. Покопирсавшись в інтернеті, я не знайшов жодного дієвого рішення цієї проблеми. Але якось я сам випадково його знайшов – GProxy++. Це невелике доповнення до гри в мене було встановлено досить давно, і випадково його відкривши необережним рухом миші я побачив що воно дає можливість успішно грати на Battle.net з моїм маком версії 10.7.3. Що це взагалі таке? GProxy++ – головне призначення, це можливість реконекту у грі в разі втрати з’єднання та всіляких лагів при умові що гра створено ботом з підтримкою gproxy++ (такі ігри виділяються синім кольором у списку), але програма використовує виконуваний файл war3.exe та деякі інші з гри під Windows, після чого вона виступає як проксі до якого ви під’єднуєтесь через опцію “Локальна гра” у WarCraft 3 для Mac. Саме це нам і потрібно.

Читати далі