Залізо та софт | NLight DC++
Залізо та софт | NLight DC++

Залізо та софт

Цікаві замітки зі світу комп’ютерних технологій

Прошивка D-Link 2100AP + OpenWRT через COM без JTAG кабелю

Прошиваємо стареньку, але потужну, професіональну і все ще актуальну точку доступу DWL-2100AP прошивкою OpenWRT, що значно розширить її можливості.

DWL-2100AP_Front

Напевно багато хто хотів встановити цю прошивку на 2100AP, але знайшовши в інтернеті інструкції, в яких потребується ручна збірка по “страшним” схемам (на яку можете полюбуватися тут) так званого JTAG кабелю, здавалося виконати це неможливо, особливо тим, хто з паяльником раз в декілька років працював. :)

Читати далі

Портфорвардінг D-Link DIR-300/NRU для роботи DC++ клієнта в активному режимі

Як відкрити порти в роутері D-Link DIR-300/NRU для роботи DC++ клієнта в активному режимі. D-Link wireless router main image

Ця інструкція може бути використана і для інших роутерів фірми D-Link, тому що зазвичай стандартне програмне забезпечення приблизно однакове.

Читати далі

WarCraft lll на MacOSX Lion (10.7.x -10.8.x). Як грати на Battle.net без Rozetta

Всі хто оновився або встановив MacOSX версії 10.7.x та вище, мабуть були неприємно здивовані тим, що більше не можуть грати в WarCraft 3 на офіційному сервері Battle.net через те що з операційної системи Apple було повністю видалено емулятор коду PPC під назвою Rozetta без можливості його повторного інсталювання, без чого застаріла, але все ще досить популярна гра завдяки карті Dota All Stars – WarCraft 3 не може більше самостійно оновлюватись, так як Blizzard Updater не підтримує архітектуру Intel і компанія Blizzard заявила що не буде оновлювати гру. Але не все так погано, сама гра безперешкодно може запускатись без помилок без Rozetta, але так як програма оновлення більше не функціонує, ігровий сервер при під’єднанні не може перевірити вашу поточну версію патчу, і в результаті ви отримаєте повідомлення: “Unable to validate game version. Please reconnect to Battle.net, or apply the current patch manually.” Встановити патч вручну також не можна.

Брати окремо Windows для того щоб грати в улюблену гру я не збирався. Покопирсавшись в інтернеті, я не знайшов жодного дієвого рішення цієї проблеми. Але якось я сам випадково його знайшов – GProxy++. Це невелике доповнення до гри в мене було встановлено досить давно, і випадково його відкривши необережним рухом миші я побачив що воно дає можливість успішно грати на Battle.net з моїм маком версії 10.7.3. Що це взагалі таке? GProxy++ – головне призначення, це можливість реконекту у грі в разі втрати з’єднання та всіляких лагів при умові що гра створено ботом з підтримкою gproxy++ (такі ігри виділяються синім кольором у списку), але програма використовує виконуваний файл war3.exe та деякі інші з гри під Windows, після чого вона виступає як проксі до якого ви під’єднуєтесь через опцію “Локальна гра” у WarCraft 3 для Mac. Саме це нам і потрібно.

Читати далі

Nginx+PHP-FPM на CentOS. Або позбуваємося Apache.

Я спостерігав регулярні зависання “в хлам” свого серверу що працює на Xen VDS під управлінням CentOS 5.7 з 385 оперативки. Як виявилося, причиною цього був Apache, який без всіляких причин в будь-який час міг просто з’їдати всі ресурси серверу, та ще й так, що не можна було перезавантажити сервер власноруч окрім як просити напряму підтримку хостингу. Вирішити цю проблему з Apache мені так і не вдалося, так як в логах нічого не було, а відвідуваність сайту просто смішна. Тому, або це якийсь скрипт вішає Apache, або ж інша причина про яку я навіть не можу здогадатись, оскільки оперативка в штатному режимі використовувалася на ~40% і сайт працював нормально до моменту його чергового несподіваного ступору.

Тому я вирішив обрати кардинальний метод вирішення проблеми – позбутися Apache та встановити NGINX+PHP-FPM, що не тільки вирішить проблему з Apache, але й відчутно знизить витрати ресурсів. Дивно, але в Google я не зміг знайти повністю робочу версію інструкції по встановленню і налаштуванню цієї зв’язки під мої потреби. Довелося збирати все докупи власноруч, ніби пазл.

Читати далі