Українці не чекають від США уваги до України – результати опитування | NLight DC++
Українці не чекають від США уваги до України – результати опитування | NLight DC++

Українці не чекають від США уваги до України – результати опитування



Чи очікуєте ви змін у політиці Сполучених Штатів щодо України після президентських виборів у США?



Барак Обама готується провести кадрові зміни у своїй адмінстрації. Про бажання піти у відставку вже повідомила Держcекретар Гілларі Клінтон. Від наступного керівника зовнішньо-політичного відомства США, кажуть експерти, Обама очікує конкретних результатів, яких не вдалося досягти під час його першого терміну.

Зміни можуть торкнутися і взаємин Вашингтона з Москвою, де не виправдала сподівань політика перезавантаження відносин.

У зв’язку з цим у рамках нашої рубрики Тема Тижня, Голос Америки запитав наших глядачів, Чи очікуєте ви змін у політиці Сполучених Штатів щодо України після президентських виборів у США?”


31 відсоток людей, які проголосували на нашому веб сайті очікують змін у відносинах Вашингтона та Києва. 66 відсотків – змін у політиці США щодо України не очікують, і 3 відсотки не визначилися з відповіддю


31 відсоток людей, які проголосували на нашому веб сайті очікують змін у відносинах Вашингтона та Києва. 66 відсотків змін у політиці США щодо України не очікують, і 3 відсотки не визначилися з відповіддю.

Ця тема викликала жваві дискусії як на нашому вебсайті так і на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Процитую декілька коментарів наших глядачів:

“Думаю, жодних змін не буде. Для того, щоб ставлення змінилось, має змінитись сама Україна. А у нас все, як і було: зашорені люди, корупція, Янукович і тому подібне. Просвіту не видно” – каже Антоніна Бажан з Києва.

“Час нової політики Америки відносно України настав. Це політика рішучого відриву України від Росії і втягування її в економічну сферу США” – вважає Віктор з Києва

“Якщо Америка дійсно колиска демократії, а вибори – храм демократії, то подальші, відносно теплі відносини з криміналітетом при владі в Україні неможливі, якою б геополітичою доцільністю вони не були викликані” –  пише нам Тетяна, з Зарубіжного, Луганської області.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.


Коментарі закриті.