Асад заговорив про нові поставки російської зброї | NLight DC++
Асад заговорив про нові поставки російської зброї | NLight DC++

Асад заговорив про нові поставки російської зброїПрезидент Сирії Башар аль-Асад дав зрозуміти, що він отримав з Росії новий транспорт зброї і погрозив відплатними діями проти Ізраїлю, якщо той здійснить повітряні атаки проти його країни.

В інтерв’ю ліванській телевізійній станції аль-Манар Ассад нерішуче відповів, чи нова зброя включає модерні оборонні системи S-300, які йому обіцяла Росія.

Москва не підтвердила повідомлення про доставку цих систем. Цього тижня росіяни обіцяли постачити ракети ППО, кажучи, що вони допоможуть не допустити іноземного втручання у громадянський конфлікт у Сирії. Однак російські  ЗМІ, посилаючись на військові джерела, заявили, що Росія дотепер  не постачила Сирії ракети S-300 і, можливо, не зробить цього протягом  ще кількох місяців. За повідомленням, оборонні ракетні системи,  можливо, будуть постачені не раніше, ніж у вересні.

Поки що не було коментарів з боку Ізраїлю з погрозою застосувати силу, щоб не дозволити передачі російської зброї. Головний цивільний аеропорт Ізраїлю був би в радіусі дії цих ракет. Вони також ускладнили б Ізраїлеві здійнити повітряні удари проти Сирії.


Коментарі закриті.