Уколи ботоксу стали популярними серед американських підлітків | NLight DC++
Уколи ботоксу стали популярними серед американських підлітків | NLight DC++

Уколи ботоксу стали популярними серед американських підлітків


За ботоксом до них приходять все більше двадцятилітніх та навіть дівчат-підлітків

Обличчя двадцяти трирічної Кларібель – як поверхня дзеркала – ані зморшки, ані складочки – ефект чудо-ботокса. Все почалось випадковою – дівчині вкололи препарат, лікуючи її від хронічних мігреней. Побічний ефект – ідеальна шкіра.

Кларібель каже, що тепер ні за що не відмовиться від еліксиру молодості. Косметологи кажуть, що за ботоксом до них приходять все більше двадцятилітніх та навіть дівчат-підлітків. 

Філіппін Чаріс почала процедуру ботокса у вісімнадцятирічному віці

“До мене звертаються багато тих, кому 27-28 років. Особливо ті, хто багато був під сонцем та палять. Ми робимо процедуру кожні три-чотири місяці”, – говорить лікар-косметолог Джинін Дауні.

Спеціалісти кажуть, що віддають перевагу лікуванню тих, кому вже виповнилось тридцять, але не заперечують – раніше почнеш – довше збережеш молодість. Інтернет-сенсація, співачка з Філіппін Чаріс почала процедуру ботокса у вісімнадцятирічному віці. А двадцяти чотирирічна Ліліана каже, що ботокс – це частина її звичайного режиму догляду за зовнішністю.    

Це як піти підстригтися

“Це як піти підстригтися. Після процедури почуваю себе на мільйон доларів”, – говорить дівчина.

Щоправда деякі консервативно налаштовані дерматологи відмовляються колоти препарат клієнткам, яким не виповнилось тридцяти. Такі жінки, кажуть вони, радше потребують ін’єкцію впевненості у собі, а не еліксиру молодості.


Коментарі закриті.