У центрі уваги саміту Росія – ЄС буде питання Сирії | NLight DC++
У центрі уваги саміту Росія – ЄС буде питання Сирії | NLight DC++

У центрі уваги саміту Росія – ЄС буде питання СиріїРосія і Європейський Союз розпочинають дводенні переговори, в центрі яких є підтримка ЄС сирійської опозиції, з одного боку, і тривала підтримка Москвою президента Башара аль-Асада, з другого. У понеділок ввечері президент Володимир Путін влаштовує прийняття для делегації Євросоюзу, а у вівторок весь день відбуватимуться переговори.

Минулого тижня ЄС вирішив скасувати ембарго на постачання озброєння сирійській опозиції, що відкриває шлях членським країнам дещо пізніше надіслати зброю антиурядовим силам.

Саміт проходить у Єкатиринбурзі в час, коли Росія і Сполучені Штати і далі намагаються влаштувати міжнародну мирну конференцію за участю сирійського уряду та опозиції, яка хоче усунути від влади президента Асада.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив у понеділок, що Сполучені Штати не чинять достатнього тиску на сирійську опозицію для того, щоб вона взяла участь в міжнародних переговорах і відмовилася від вимоги про відхід Башара аль-Асада від влади.


Коментарі закриті.