Опозиція в Туреччині закликала прем’єра припинити ескалацію напруженості | NLight DC++
Опозиція в Туреччині закликала прем’єра припинити ескалацію напруженості | NLight DC++

Опозиція в Туреччині закликала прем’єра припинити ескалацію напруженостіУ Туреччині 11 день поспіль тривають акції протесту.

Втім, лідер опозиційної Народно-республіканської партії закликав прем’єр-міністра Реджепа Таїпа Ердогана припинити створювати напруженість у країні і «кидати суспільство у вогонь».

У статті, надрукованій в турецькій газеті «Гюррієт», Кемаль Киличдароглу сказав, що Ердоган «намагається утриматися при владі, створюючи напруженість і розбіжності у країні».

Тим часом, Ердоган обговорював ситуацію навколо антиурядових виступів з членами кабінету міністрів. Протести стали першим серйозним викликом для його влади.

У неділю прем’єр виступив перед своїми прихильниками, заявивши, що його терпіння не безмежне і назвав учасників антиурядових виступів грабіжниками. Водночас він звернувся до прихильників із закликом вийти на масові демонстрації на підтримку уряду.

У ночі з неділі на понеділок в Анкарі поліція застосувала водомети та сльозогінний газ для розгону демонстрантів. У відповідь, ті закидали загони правоохоронців камінням.

З часу початку протестів у Туреччині загинуло 3 людей, тисячі отримали поранення.


Коментарі закриті.