Громадське.ТВ розраховує на гроші українців – Скрипін | NLight DC++
Громадське.ТВ розраховує на гроші українців – Скрипін | NLight DC++

Громадське.ТВ розраховує на гроші українців – СкрипінКоли писався проект, я взагалі не розраховував на гранти та допомогу будь-яких іноземних донорів. Виявилось, що вони хочуть допомагатиТворці проекту створення громадського інтернет-телебачення “Громадське. ТВ” шукають джерела фінансування. Про це “Голосу Америки” розповів ініціатор проекту журналіст Роман Скрипін.

За словами Скрипіна, до останнього часу ініціатори проекту все роблять з власної кишені, або за рахунок допомоги небайдужих.

“Коли писався проект, я взагалі не розраховував на гранти та допомогу  будь-яких іноземних донорів. Виявилось, що вони хочуть допомагати. А якщо хочуть, то хай допомагають. Хоча головний розрахунок звичайно на гроші, які ми можемо знайти всередині України”, – заявив Скрипін.

Ініціатор проекту переконаний, що українське суспільство потребує саме громадського телебачення.

“Ми робимо не просто телебачення, а мультимедійний ресурс, на якому буде фото, відео та аудіо. Можливо і громадське радіо відновиться під цим дахом”, – зазначив Роман Скрипін.

Як відомо, у вівторок в Києві відбулася презентація проекту громадського інтернет-телебачення “Громадське. ТВ”.

Група журналістів планує розпочати тестове мовлення уже в середині літа і постійне у вересні. Нова ініціатива журналістів має стати новим мультимедійним продуктом, з прозорим фінансуванням, яке ініціатори планують шукати в Україні у тому числі серед громадян. Якщо кожен громадянин України дасть лише одну гривню, каже ініціатор проекту  Роман Скрипін, цього буде достатньо, щоб зробити якісне телебачення.


Коментарі закриті.