Зачистка парку Таксім-Гезі може початись вночі – Осман Пашаєв | NLight DC++
Зачистка парку Таксім-Гезі може початись вночі – Осман Пашаєв | NLight DC++

Зачистка парку Таксім-Гезі може початись вночі – Осман ПашаєвУ стані протестувальників говорять, що каміння та коктейлі Молотова у правоохоронців кидають провокатори


Турецькі протестувальники намагаються стримати агресивно налаштованих людей, які атакують поліцію. Про це “Голосу Америки” повідомив журналіст Осман Пашаєв, який зараз перебуває у Стамбулі.

За словами Османа Пашаєва, у стані протестувальників говорять, що каміння та коктейлі Молотова у правоохоронців кидають “члени так званої цивільної поліції”, або їх провокатори.

Турецька поліція почала “зачистку” на площі Таксім. ФОТО


“Я бачив, коли йшла операція і дехто кидався, серед студентів були люди, які бігали і казали у жодному разі не кидатися камінням, не кидати пляшки із запалювальною сумішшю. Вони намагалися зупинити тих, хто атакував поліцію. Але це була лише невеличка група людей – 20-25 із тисячі – втім вони робили свою справу”, – розповів журналіст.

“Напередодні у вечері влада заявила, що протести більше на дозволятимуть. Як це буде далі – будемо спостерігати сьогодні вночі.  Якщо “зачистка” у Гезі парку буде, то буде сьогодні вночі” – сказав Осман Пашаєв.


Коментарі закриті.