Від вибуху замінованого автомобіля біля Дамаска загинуло 10 людей | NLight DC++
Від вибуху замінованого автомобіля біля Дамаска загинуло 10 людей | NLight DC++

Від вибуху замінованого автомобіля біля Дамаска загинуло 10 людейСирійські активісти повідомили, що від вибуху замінованого автомобіля неподалік військового аеропорту в Дамаску загинуло 10 урядових солдатів і стільки ж отримали поранення.

Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що вибух був скерований проти контрольно-пропускного пункту біля військового аеропорту Маззех у багатому районі західного Дамаска.

Інцидент стався через день після того, як президент Росії Володимир Путін попередив західні країни, щоб вони були обережними з наданням зброї сирійським повстанцям.

Путін зробив це в Лондоні в дорозі на саміт Великої вісімки у Північній Ірландії. Російський лідер запитав, чи потрібно озброювати тих, хто, за його словами, розрізує тіло своїх ворогів та їсть їхні органи. Він посилався на недавній відеозапис, на якому показано, як повстанець, як здається, відрізав орган вбитого сирійського солдата, після чого вп’явся у нього зубами. Путін зробив цей коментар під час спільної з прем’єр-міністром Камероном прес-конференції.

Минулого тижня США отримали доказ, що Сирія застосувала хімічну зброю. І тепер надішлють пряму допомогу військову допомогу повстанцям. Вашингтон не назвав, яку зброю надаватиме повстанцям.

Росія надсилає зброю сирійському уряду, але каже, що лише виконує зобов’язаня, передбачені раніше підписаним контрактом.


Коментарі закриті.