Верховний суд США відмовився винести рішення щодо кандидатів у виші | NLight DC++
Верховний суд США відмовився винести рішення щодо кандидатів у виші | NLight DC++

Верховний суд США відмовився винести рішення щодо кандидатів у вишіВерховний суд Сполучених Штатів відмовився винести дуже важливе рішення про те, наскільки вищі школи можуть брати до уваги справу раси учнів, які хочуть поступити у вищі навчальні заклади.

Замість того, Верховний суд вирішив передати справу до суду нижчої інстанції. Спава стосувалася білої кандидатки, якої не прийнято до Техаського університету. Колегія суддів заявила, що відкинення кандидатки вимагало «уважного вивчення» і що суд нижчої інстанції недостатньою мірою перевірив рішення університету.

Расове походження кандидатів до вищих шкіл у США – як виявляється –є дуже спірним питанням останніми роками.

Престижні виші часто намагаються диверсифікували склад студентів, приймаючи кандидатів з різних расових та етнічних груп. Інколи це веде до юридичних суперечок. Відкинуті кандидати, дуже часто білої раси, твердять, що до шкіл приймають випускників середніх шкіл з расових меншин з нижчою підготовкою.

Згідно з минулим рішенням Верховного суду, вищі школи могли брати до уваги расу кандидатів як один з «додаткових факторів» у рішенні, чи прийняти тих, чи інших кандидатів.


Коментарі закриті.