Колишній співробітник розвідки США Сноуден далі перебуває в московському аеропорту | NLight DC++
Колишній співробітник розвідки США Сноуден далі перебуває в московському аеропорту | NLight DC++

Колишній співробітник розвідки США Сноуден далі перебуває в московському аеропортуКолишній контрактник американської розвідки Едвард Сноуден провів уже четвертий день подалі від людських очей у московському аеропорту.

У вівторок президент Путін підтвердив, що Сноуден перебуває у транзитній зоні аеропорту Шереметьєво, але додав, що він не має наміру видати Сноудена Сполученим Штатам.

У промові, виголошеній під час відвідин Фінляндії, Путін відкинув звинувачення, що Росія порушує закони як «абсурд і дурницю». Він сказав, що між Росією і США немає угоди про видачу.

Сполучені Штати хочуть затримати Сноудена за звинуваченням у тому, що він виявив дві програми спостереження та інші розвідувальні дані. Проте, за словами Путіна, він не порушив у Росії будь-яких законів. Президент також додав, що Сноуден не співпрацював з російськими органами безпеки та висловив надію, що ця справа не матиме впливу на відносини з Вашингтоном.

У вівторок державний секретар Джон Керрі також сказав, що Сполучені Штати не шукають протистояння з приводу справи із Сноуденом.


Коментарі закриті.