Керрі намагається відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори | NLight DC++
Керрі намагається відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори | NLight DC++

Керрі намагається відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори

Держсекретар Джон Керрі прибуває до Аммана


Державний секретар США Джон Керрі вдається до чергової спроби відновити ізраїльсько-палестинські мирні переговори.

Керрі, який здійснює турне країнами Близького Сходу, в четвер зустрічається в Аммані з королем Йорданіїі і, відтак, відправиться до Єрусалима для переговорів з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. У п’ятницю держсекретар повернеться до Аммана, де зустрінеться  з палестинським президентом Махмудом Аббасом.

Перебуваючи в Кувейті в середу, Керрі заявив, що ізраїльські та палестинські лідери висловлюють готовність до відновлення мирних переговорів, але в той же час визнав, що досягти поступу буде нелегко.

Керрі також сказав, що як Нетаньягу, так і Аббас хочуть, щоб мирний процес рухався вперед. Держсекретар заявив, що він не перебував би в цьому регіоні, якби не вважав, що відновлення мирних переговорів є можливим.

Одним з головних каменів спотикання на близькосхідних мирних переговорах, які зайшли в глухий кут кілька років тому, є будівництво ізраїльських поселень.

У середу, напередодні візиту Керрі, Ізраїль оголосив про наміри побудувати десятки нових квартир в одному з поселень в Східному Єрусалимі..

Представник єрусалимського муніципалітету повідомила, що міська влада в середу схвалили будівництво 69 нових одиниць житла в поселенні Хар-Хома. За її словами, дозвіл на будівництво також було видано для 22 будинків в арабських районах міста.


Коментарі закриті.