Недоспростили! – українці про візовий режим з ЄС | NLight DC++
Недоспростили! – українці про візовий режим з ЄС | NLight DC++

Недоспростили! – українці про візовий режим з ЄСПонад 85 відсотків з тих, хто взяли участь в опитуванні вважають спрощення візового режиму для окремих громадян несправедливим


1-го липня набула чинності угода про спрощення візового режиму між Україною та Євросоюзом. Таким чином, спростили  вимоги для отримання віз для посадовців, депутатів, журналістів, представників громадських оргнізацій та родичів громадян, які проживають у країнах ЄС.
У понеділок у нашій традиційній рубриці «Тема тижня» ми запитати, Чи вважаєте ви справедливим спрощення візового режиму з ЄС лише для окремих категорій українців?

Понад 85 відсотків з тих, хто взяли участь в опитуванні вважають спрощення візового режиму для окремих громадян несправедливим. 12 відсотків згодні з “частковим” відкриттям кордонів, і 3 відсотки не визначились з відповіддю.


Тему коментували і на веб сторінці “Час-Тайм” та у мережі Facebook:

Так Стів зі Львова пише: “Я вважаю, що треба відчиняти двері для більшої категорії громадян, а не для окремих категорій”.

На думку ж  Володимира, “Загалом пересічні українці не так вже й воліють мати закордонні візи, щоб подорожувати по світу без перешкод, інакше б українське суспільство більш наполегливо підштовхувало владу до європейської інтеграції України”/

Користувач, який побажав залишатися анонімним, зауважує: “Говорили-балакали про чиновників-порушників, а тут взяли та й спростили їм поїздки до ЄС. Важко зрозуміти це. Добре, що родичам тих українців, які легально працюють у ЄС хоч буде легше поїхати до них, тобто геть з цієї країни”.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.


Коментарі закриті.