“Врадіївка не унікальна. Чим глибше у провінцію, тим більше міліцейського свавілля”, – коментар | NLight DC++
“Врадіївка не унікальна. Чим глибше у провінцію, тим більше міліцейського свавілля”, – коментар | NLight DC++

“Врадіївка не унікальна. Чим глибше у провінцію, тим більше міліцейського свавілля”, – коментарВрадіївка не є якоюсь унікальною. Свавілля правоохоронних органів існує у всій Україні, і чим глибше у провінцію, тим це свавілля більше


Ситуація у Врадіївці демонструє наскільки мешканці української провінції потерпають від свавілля правоохоронців. Про це в інтерв’ю “Голосу Америки” розповів Анатолій Онофрійчук, шеф-редактор видання «Novosti-N», яке першим розповіло про зґвалтування у Врадіївці та оприлюднило інтерв’ю із жертвою міліціонерів Іриною Крашковою.

«На четверте число у Врадіїївці заплановане так зване “Віче”. Зійдеться фактично все населення,  будуть підійматись питання не лише стосовно цього злочину, а взагалі стосунків жителів із правоохоронними органами –  бо у них є чимало проблем», – розповів «Голосу Америки» Анатолій Онофрійчук.


«Врадіївка не є якоюсь унікальною. Свавілля правоохоронних органів існує у всій Україні, і чим глибше у провінцію, тим це свавілля більше», – зазначив Онофрійчук.

«У місті все таки легше. Там є громадські організації, ЗМІ, політика – у місті легше відбитися. У провінції люди фактично беззахисні, бо там правоохоронні органи, які мають слідкувати одне за одним, швидко знаходять спільну мову і тоді просто управи на них немає», – відзначив Анатолій Онофрійчук.


Коментарі закриті.