Росія і Китай розпочали спільні військово-морські навчання | NLight DC++
Росія і Китай розпочали спільні військово-морські навчання | NLight DC++

Росія і Китай розпочали спільні військово-морські навчанняРосія і Китай у п’ятницю розпочали найбільші в історії спільні військово-морські навчання в Японському морі, що є черговим свідченням розвитку відносин між колишніми суперниками часів Холодної війни.

У навчаннях «Морська взаємодія-2013», які триватимуть до 12 липня, беруть участь 18 кораблів, один підводний човен, три літаки, п’ять палубних вертольотів і дві диверсійні групи.

За своїм масштабом, навчання перевершують всі маневри, які Китай раніше проводив з іноземними партнерами.

Китайський флот буде представлений чотирма есмінцями, двома фрегатами з крилатими ракетами і допоміжним кораблем. Всі вони в понеділок прибули з Циндао – порту базування Північного флоту Китаю – в російський Владивосток.

«Це наш найсильніший склад, який ми коли-небудь виставляли на спільних військово-морських навчаннях», – заявив державним ЗМІ Китаю контр-адмірал Ян Цзюньфей, командувач китайським контингентом.

Цього року Китай і Росія домовилися про здійснення двох масштабних військових навчань. Наступні навчання “Мирна місія-2013″ відбудуться з 27 липня до 15 серпня на території російського полігону.

Навчання відбуваються у рамках домовленостей Росії і Китаю про розвиток співпраці і взаємодії у військовій галузі.


Коментарі закриті.