Що стало причиною авіакатастрофи у Сан-Франциско? | NLight DC++
Що стало причиною авіакатастрофи у Сан-Франциско? | NLight DC++

Що стало причиною авіакатастрофи у Сан-Франциско?Авіакомпанія Asiana Airlines повідомила, що пілот літака, який в суботу попав в аварію в аеропорту Сан-Франциско, ще проходив навчання на літаках Boеing 777 і що він уперше намагався приземлити цього типу літак у тому аеропорту.

Базована у Південній Кореї авіакомпанія Asiana Airlines заявила в понеділок, що пілот мав 43 години досвіду літати на Boеing 777 і понад дев’ять тисяч годин пілотажу в загальному. Пілот з більшим досвідом був його тренером і другим пілотом на літаку.

Американські слідчі кажуть, що надто рано, щоб сказати, що стало спричинило аварії, але що літак здійснював рейс з набагато меншою швидкістю від рекомендованої при підході до посадкової смуги, та що пілот намагався припинити посадку.

Голова Національної ради з безпеки транспорту Дебра Герсмен заявила в неділю, що прохання «припинити» посадку надійшло за півтори секунди до зіткнення – отже надто пізно, щоб уникнути аварії, в результаті якої двоє людей загинуло і десятки отримали поранення.


Коментарі закриті.