У Львівській області стартувало навчання «Репід трайдент-2013» | NLight DC++
У Львівській області стартувало навчання «Репід трайдент-2013» | NLight DC++

У Львівській області стартувало навчання «Репід трайдент-2013»Українсько-американські командно-штабні навчання  під назвою «Репід трайдент-2013» стартували на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ України у Львівській області.

За даними прес-групи навчань, захід є одним із найбільших у сфері міжнародного військового співробітництва цього року в Україні. В основі сценарію навчань  –  легенда про територіальний конфлікт між умовними державами Фогленд і Візірленд за провінцію «Яворів». Миротворці мають врегулювати цей збройний конфлікт і розмежувати сторони шляхом проведення блискавичної аеромобільної операції з використанням багатоцільових вертольотів і транспортної авіації.

Під час навчань використають 700 одиниць зброї та понад 100 автомобілів та бойових машин. Українських військових, які беруть участь у навчаннях, найбільше. Це понад 600 солдатів і офіцерів.

До Львівської області прибули і військовослужбовці  із США. Загалом у навчаннях будуть задіяні майже 1300 військових з 19 країн.


Коментарі закриті.