Навчання «Сі бриз-2013» стартували в Одесі | NLight DC++
Навчання «Сі бриз-2013» стартували в Одесі | NLight DC++

Навчання «Сі бриз-2013» стартували в ОдесіУкраїнсько-американські навчання «Сі бриз-2013» стартували в Одесі. Як повідомив під час прес-конференції керівник навчань – контр-адмірал ВМС Збройних сил України Денис Березовський, навчання триватимуть до 20 липня.

Тема навчань – проведення міжнародної операції з безпеки на морі та евакуація нонкомбатантів. Організатори «Сі бризу-2013» планують вперше внести в перебіг маневрів елемент несподіванки, застосувавши раптові ввідні в розвиток ситуації. Це надасть можливість всебічно оцінити рішення командирів і дії підрозділів, залучених до маневрів.

Навчання відбудуться в Одеській і Миколаївській областях, в них візьмуть участь військові 10 країн – Болгарії, Італії, Канади, Німеччини, Румунії, Туреччини, США, України, Грузії та Азербайджану. Загалом у навчаннях візьмуть участь до 1700 осіб, будуть залучені близько 15 кораблів різного класу, авіація, бронетехніка.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», вранці поряд з будівлею Одеського будинку офіцерів, де була надано урочистий старт навчань, відбувся нечислений мітинг противників НАТО.

Українсько-американські навчання серії «Сі Бриз» проводять з 1997 року.


Коментарі закриті.