У Нью-Йорку відкрили крижаний бар | NLight DC++
У Нью-Йорку відкрили крижаний бар | NLight DC++

У Нью-Йорку відкрили крижаний барТепер мешканцям Нью-Йорка є де сховатися від виснажливої літньої спеки. У центральній частині Мангеттена, в готелі New York Hilton Midtown на 6-й авеню, відкрився перший у місті крижаний бар.

Вартість вхідного квитка в бар – 20 доларів. Відвідувачам видаються ескімоські рукавиці і куртка, щоб їм було комфортно попивати коктейлі при температурі мінус 5 градусів за Цельсієм.

Бар повністю зроблений з льоду.

«Стіни, стільці на яких ви сидите, склянки, з яких ви п’єте, навіть світильники над головою – все зроблено з льоду», – говорить менеджер бару Кріс Елрідж.

На створення прохолодного інтер’єру пішло близько 350 крижаних блоків, кожен вагою в 45 кілограм. Але зате тепер під час спектного нью-йоркського дня, коли стовпчик термометра піднімається вище 30 градусів, тут можна відчути себе цілком комфортно.

Біля входу в бар, який нагадує двері холодильника, відвідувачів зустрічають дівчата в легких корсетах, які самі не поспішають всередину.

Яка температура всередині? Приємні мінус п’ять за Цельсієм. Звідси і назва бару – Minus 5.

Будь-які пристрої, які випускають тепло і можуть розтопити арктичний лід, наприклад, мобільні телефони, повинні бути здані в теплотривкі осередки біля входу.

Раніше два бари Minus 5 відкрилися в Лас-Вегасі.


Коментарі закриті.