США беруть до уваги можливість виведення всіх своїх військ з Афганістану | NLight DC++
США беруть до уваги можливість виведення всіх своїх військ з Афганістану | NLight DC++

США беруть до уваги можливість виведення всіх своїх військ з АфганістануЗа повідомленням впливової американської газети «Нью-Йорк таймс», Сполучені Штати обмірковують можливість виведення наступного року всіх своїх військових частин з Афганістану.

В оприлюдненому у понеділок в Інтернеті репортажі, який посилається на неназваних американських та європейських офіційних осіб, сказано, що президент Обама «дедалі більше незадоволений» з переговорів з афганським президентом Гамідом Карзаєм, у результаті чого американський лідер серйозно розглядає таку можливість.

Це не перша ознака, що Сполучені Штати можуть брати до уваги можливість виведення всіх своїх військ з Афганістану наступного року. У реакції на повідомлення в газеті «Нью-Йорк таймс», американські офіційні особи сказали агентству Ройтерс, що заява, яку у січні зробив заступник радника Білого дому з питань національної безпеки Бен Роудс, що США беруть до уваги таку можливість, і далі актуальна.

Газета «Нью-Йорк таймс» пише, що відносини між Обамою і Карзаєм «поволі погіршуються», досягаючи найнижчого рівня у зв’язку із заходами США минулого місяця для відкриття переговорів з угрупованням Талібан.


Коментарі закриті.