У Єгипті «Мусульманське братство» закликає до нових протестів | NLight DC++
У Єгипті «Мусульманське братство» закликає до нових протестів | NLight DC++

У Єгипті «Мусульманське братство» закликає до нових протестівУ Єгипті «Мусульманське братство» закликало до нових протестів у вівторок, через день після того, як внаслідок сутичок між військовими та прихильниками відстороненого від влади президента Мухамеда Мурсі загинула 51 особа.

Обидві сторони обвинувачують одна одну у відповідальності за спалах насильства в країні. «Мусульманське братство» твердить, що армія, безпідставно, першою відкрила вогонь по прихильниках Мурсі. Армія, натомість, каже, що солдати стріляли лише після того, як терористи почали обстрілювали їх важкою зброєю у намаганнях взяти штурмом штаб-квартиру Республіканської гвардії у Каїрі.

Тимчасовий президент Єгипту Адлі Мансур закликав сторони до стриманості і проведення незалежного розслідування обставин насильства.

У понеділок Мансур також видав указ, у якому зазначається, що через п’ять місяців відбудеться референдум у справі внесення поправок до Конституції Єгипту. Через два місяці після того відбудуться парламентські вибори. З обранням нового законодавчого органу, буде визначено дату президентських виборів. 

Нагадаємо, минулого тижня після масових протестів проти президента Мурсі, армія Єгипту призупинила дію опрацьованої ісламістами Конституції і усунула Мурсі від влади.


Коментарі закриті.