У Єгипті почалася нова хвиля протестів | NLight DC++
У Єгипті почалася нова хвиля протестів | NLight DC++

У Єгипті почалася нова хвиля протестівУ Єгипті нова хвиля протестів прихильників президента Мухамеда Мурсі почалася після полуденної молитви. Тисячі людей вийшли на вулиці на знак підтримки першого демократично обраного президента, який був відсторонений від влади військовими країни.

Представник «Мусульманського братства» Ґегад аль-Гаддад заявив «Голосу Америки», що рух вважає усунення Мурсі з посади президента військовим переворотом і відмовляється від участі в перехідному уряді. За словами Гаддада, протести планується продовжувати до тих пір, поки Мурсі не повернеться у президентське крісло.

Тим часом, противники Мурсі збираються у Каїрі, де святкуватимуть з приводу масового народного повстання, яке спонукало армію усунути президента Мурсі, який зараз перебуває під військовою вартою.

У понеділок під час мітингу протесту в Каїрі недалеко від казарм Республіканської гвардії, де утримується Мурсі, загинуло понад 50 ісламістів.

«Мусульманське братство» описало інцидент як «вбивство», стверджуючи, що армія відкрила вогонь по учасниках протесту під час ранкової молитви. Армія наполягає на тому, що демонстранти намагалися штурмом взяти будівлю гвардії і також використовували вогнепальну зброю.


Коментарі закриті.