Американські ВУЗи зацікавлені у тих, хто знає мову і буде корисний Україні – коментар | NLight DC++
Американські ВУЗи зацікавлені у тих, хто знає мову і буде корисний Україні – коментар | NLight DC++

Американські ВУЗи зацікавлені у тих, хто знає мову і буде корисний Україні – коментарАмериканські ВУЗи зацікавлені у тих студентах, які продемонстрували свою відданість інтересам громади та активність


Кращі шанси вступити до американських вузів мають українські студенти з хорошим знанням англійської мови, які беруть активну участь у житті громади – вважає Юрій Дідула, випускник Українського Католицього університету, який цього року здобув диплом університету Ла Саль у Філадельфії.

На думку Дідули, американські ВУЗи зацікавлені у тих студентах, які продемонстрували свою відданість інтересам громади та активність, і зможуть застосувати отримані у США знання, після повернення в Україну.

В Україні триває вступна кампанія у вузи. Здобути освіту в Україні  виявили бажання понад триста тисяч абітурієнтів. Проте, на відміну від попередніх років, коли в перший день тисячі абітурієнтів штурмували виші, цього року наплив студентів значно менший.  Причин цьому багато і одна з них – бажання української молоді отримати освіту за кордоном. Деякі вже після здобуття вищої освіти в Україні здобувають другу вищу поза межами країни.


Коментарі закриті.