У США відбулися протести у зв’язку з вердиктом у справі Зіммермана | NLight DC++
У США відбулися протести у зв’язку з вердиктом у справі Зіммермана | NLight DC++

У США відбулися протести у зв’язку з вердиктом у справі ЗіммерманаУ неділю в кількох американських містах відбулися галасливі мітинги, учасники яких протестували проти рішення лави присяжних у штаті Флорида. Лава присяжних визнала, що підсудний доброволець-дружинник Джордж Зіммерман не винен у смерті неозброєного негритянського підлітка Трейвона Мартіна.

Мирні протести відбулися, серед іншого, в Нью-Йорку, Сан Франциско, Бостоні, Детройті та Чикаго. Їх учасники закликали до справедливості перед лицем того, що вони називали расово мотивованим вироком.

У Лос-Анджелесі поліція заарештувала щонайменше шістьох осіб, коли поліція розігнала «незаконний мітинг» неподалік будинку кабельного телебачення CNN.

У неділю президент Обама закликав до спокою і тихих роздумів, кажучи: «ми є народом законів, і лава присяжних винесла своє рішення».

Протягом кількох місяців справа смерті Трейвона Мартіна була в центрі уваги повідомлень телебачення та Інтернету, викликаючи всенаціональні дискусії на тему раси і боротьби із злочинністю у Сполучених Штатах.


Коментарі закриті.