У Єгипті з візитом перебуває делегація США | NLight DC++
У Єгипті з візитом перебуває делегація США | NLight DC++

У Єгипті з візитом перебуває делегація США

Вільям Бернс


Делегація американських посадовців прибула до Каїра, де зустрінеться з тимчасовими керівниками Єгипту. Офіційні особи США мають намір підкреслювати необхідність переходу країни до «демократично обраного цивільного уряду, до складу якого входили б представники різних партій».

Заступник державного секретаря Вільям Бернс здійснює перший візит високопосадовця США до Єгипту з часу відсторонення від влади військовими країни ісламістського президента Мухамеда Мурсі 3 липня. За повідомленням Державного департаменту, участь у переговорах, які проходитимуть у понеділок і вівторок, також візьмуть лідери громадянських та ділових кіл.

Втім, «Мусульманське братство» закликає своїх прихильників зібратися у понеділок у Каїрі, де продовжуватимуться масові протести проти усунення Мурсі від влади.

Останніми днями тисячі людей проводили мітинги біля мечеті у північно-східному Каїрі, вимагаючи поновлення Мурсі на посаді президента.

У понеділок влада повідомила, що в містечку ель-Аріш на півночі Синайського півострова підозрювані бойовики вчинили напад на автобус у результаті чого загинуло щонайменше троє людей і 17 отримало поранення. З часу скинення Мурсі, на Синайському півострові збільшилась кількість насильницьких нападів.


Коментарі закриті.