У Мексиці захоплено ватажка наркокартелю «Зетас» | NLight DC++
У Мексиці захоплено ватажка наркокартелю «Зетас» | NLight DC++

У Мексиці захоплено ватажка наркокартелю «Зетас»

Міґель Анхель Тревіньо Моралес


За повідомленням влади Мексики, захоплено ватажка наркокартелю «Зетас» Міґеля Анхеля Тревіньйо Моралеса.

У повідомленні зазначається, що Тревіньйо Моралеса, який відомий під прізвиськом «Z-40», заарештвоано у понеділок мексиканськими морськими піхотинцями в місті Нуево-Ларедо біля кордону з США, звідки «Зетас» веде свої операції.

Речник мексиканського уряду повідомив, що при арешті сконфісковано приблизно два мільйони доларів та вогнепальну зброю. Разом з Моралесом затримано двох його спільників – особистого охоронця та бухгалтера.

40-річний Тревіньйо Моралес очолив “Зетас” в кінці 2012 року після того, як колишній керівник картелю Еріберто Ласкано загинув у перестрілці з морськими піхотинцями.

Відомий своєю жорстокістю Тревіньйо Моралес вважається одним з двох найбільш впливових баронів мексиканських наркокартелів.

Його угруповання складається з колишніх спецназівців, що утворили власний картель в 2010 році, який розгорнув свою діяльність по всій території Мексики. Сьогодні «Зетас» займаються не тільки торгівлею наркотиками, а й рекетом, викраденнями і торгівлею людьми.

Банда «Зетас» придбала репутацію самого кровожерного наркокартелю в країні. На рахунку угруповання – сотні тіл, знайдених обезголовленими біля доріг або повішених під мостами.


Коментарі закриті.