Китай випередить США як провідну супердержаву? | NLight DC++
Китай випередить США як провідну супердержаву? | NLight DC++

Китай випередить США як провідну супердержаву?Згідно з результатами найновішого опитування, що його провів Дослідний центр П’ю, населення світу дедалі більше переконане, що кінець кінцем Китай випередить Сполучені Штати як провідну супердержаву.

У понад половині із 39 країн, в яких відбулося опитування, Сполучені Штати вважаються – і це дійсно так – країною з найбільшою економікою у світі. Але більшість людей у 18 країнах заявила, що Китай колись випередить США.

Результати опитування, оприлюднені в четвер, вказують, що Сполучені Штати і далі мають кращу глобальну репутацію від Китаю; 63 відсотки на користь США, у порівнянні з 50 відсотками для Китаю.

Однак така оцінка зележить від регіону. Репутація Китаю погана серед його найближчих сусідів, тоді як репутація Сполучених Штатів найгірша серед країн з більшістю мусульманського населення.

Проте, навіть у тих країнах, де населення ставиться до США з найбільшою ворожістю, кажуть, що, на їх думку, США пропонують своїм громадянам більшу особисту свободу. В середньому 70 відслотків населення відповіли, що США шанують індивідувальні свободи, тоді як щодо Китаю те саме сказали лише 36 відсотків опитаних.


Коментарі закриті.