Місто Детройт оголосило про банкрутство | NLight DC++
Місто Детройт оголосило про банкрутство | NLight DC++

Місто Детройт оголосило про банкрутствоМісто Детройт у штаті Мічиган стало найбільшим містом в історії Сполучених Штатів, яке оголосило банкрутство. Це рішення дає йому судовий захист від кредиторів.

Фінансовий менеджер, якого найняв штат Мічиган, подав документи про банкрутство до федерального суду.

Мер міста Дейв Вінґ висловив надію, що цей крок означатиме новий початок міста, яке вже довший час страждало з приводу дефіциту бюджету на суму понад 300 мільйонів доларів і довготермінової заборгованості близько 14 мільярдів доларів.

Губернатор штату Рик Снайдер ще мусить підписати це рішення. У березні Снайдер найняв фінансового менеджера і експерта з питань банкрутства Кевіна Орра для нагляду над проблемними фінансами міста. Таким чином Детройт став найбільшим американським містом під наглядом штату.

Оголошення банкрутства викликає сумнів щодо майбутнього пенсій громадських працівників і планів медичної опіки в Детройті, який має приблизно 10 тисяч міських працівників.

На початку 50-х років населення міста сягало 1.8 мільйона. До 2010 року воно зменшилось до приблизно 700 тисяч. Населення залишає місто з приводу расових проблем і зменшення можливостей працевлаштування.


Коментарі закриті.