Генерал Брідлав критикує «вибори» і дії Росії | NLight DC++
Генерал Брідлав критикує «вибори» і дії Росії | NLight DC++

Генерал Брідлав критикує «вибори» і дії Росії

Генерал Брідлав критикує «вибори» і дії РосіїЧільний командувач сил Північноатлантичного союзу Філіп Брідлав знову наголосив сьогодні, що проведені проросійськими сепаратистами «вибори» в частині Сходу України суперечать «мінському протоколові» від 5 вересня і не поліпшать становища в регіоні.

Генерал Брідлав, головнокомандувач об’єднаних союзних сил НАТО в Європі, також заявив, що Росія продовжує постачати сепаратистів.

Крім того, сказав американський генерал на прес-конференції в Пентагоні, на території України діють близько 250–300 російських військовослужбовців. Але, заявив він, за даними НАТО, ці російські військові не беруть участі в бойових діях, а переважно займаються навчанням бойовиків.

За словами Брідлава, припинення вогню, про яке було домовлено ще 5 вересня, так і залишається тільки словами.

Він також зазначив, що нині спостерігається тенденція чіткішого визначення і зміцнення лінії розмежування між українськими силами й сепаратистами. Натомість, сказав генерал, цілком дірявим став кордон між Україною і Росією, що дає змогу проросійським силам пересуватися через нього безперешкодно.Коментарі закриті.