Від наслідків революції у Росії Європу захистить лише Україна – професор | NLight DC++
Від наслідків революції у Росії Європу захистить лише Україна – професор | NLight DC++

Від наслідків революції у Росії Європу захистить лише Україна – професор

Від наслідків революції у Росії Європу захистить лише Україна - професорРежим Путіна руйнується на очах і може розвалитись протягом кількох наступних років. Коли це станеться, від ймовірної революції, путчу, чи навіть громадянської війни у Росії Захід зможе відгородити лише успішна, незалежна Україна. Про це пише професор політології університету Rutgers Олександр Мотиль.

Експерт відзначає, що Росія зробила вибір на користь зовнішньої агресії та внутрішніх репресій, а не життєво необхідних реформ, відтак колапс країни – лише справа часу.Мотиль зазначає, що Росія – перебуваючи на порозі економічного занепаду – розгорнула військові авантюри, які не зможе оплачувати безкінечно. Зрештою, це і обумовить крах режиму Путіна.

“Незабаром Росія вже не зможе оплачувати взяте на себе по мірі того, як її економіка та суспільство піддаватимуться все більшому тиску. У певний момент, порівняно незначний струс – бунт, вбивство, смерть – можуть спровокувати повстання, путч, чи навіть громадянську війну”, – пише Мотиль.Експерт вважає цей сценарій безальтернативним і попереджає – від наслідків краху Росії Європу може захистити лише Україна.

“Захід нічого не може зробити, щоб попередити невідворотний занепад путінського режиму у Росії. Але Захід здатний чимало зробити, щоб обмежити шкоду від зміни режиму у Росії. Для цього необхідно активно підтримувати Україну та інші держави, яким загрожує Росія. Тим самим можна стримати нестабільність в Росії”, – резюмує Олександр Мотиль.

Дивіться також : Прогрес в Україні лише під тиском Заходу – експерт

Коментарі закриті.