США та Велика Британія заборонили ввіз російських металів | NLight DC++
США та Велика Британія заборонили ввіз російських металів | NLight DC++

США та Велика Британія заборонили ввіз російських металів

Сполучені Штати спільно з Великою Британією заборонили імпорт продукції російської металургійної галузі – алюмінію, міді та нікелю та торгівлю ними на своїх біржах.
Таким чином Міністерство фінансів США у координації з британським урядом запровадило дві нові заборони, покликані підірвати доходи Росії від експорту алюмінію, міді та нікелю.
Йдеться не лише про заборону імпорту в США алюмінію, міді та нікелю російського походження, а також про обмеження на використання цих металів на світових біржах металів та у позабіржовій торгівлі деривативами.
Мінфін США дії в дусі заяви лідерів Групи семи про скорочення доходів Росії від продажу металів для фінансування війни проти України.
“Наші нові заборони на ключові метали, введені в координації з нашими партнерами в Сполученому Королівстві, будуть і надалі спрямовані на скорочення доходів, які Росія може отримати для продовження своєї жорстокої війни проти України”, – заявила міністр фінансів Джанет Єллен.
«Ухвалюючи ці заходи точковим та відповідальним чином, ми скоротимо доходи Росії та одночасно захистимо наших партнерів та союзників від небажаних побічних ефектів», – додала вона.
«Ми можемо ефективніше позбавити Путіна можливостей вести незаконну війну в Україні, якщо діятимемо разом із нашими союзниками», – заявив канцлер Скарбниці Великої Британії Джеремі Гант.
“Завдяки лідерству Великої Британії в цій галузі, наші рішучі дії зі США щодо спільної заборони російських металів на двох найбільших біржах не дозволять Кремлю направити більше грошей у свою військову машину”, – додав він.
Внаслідок колективних дій Вашингтона і Лондона Лондонська біржа металів та товарна біржа Чикаго не зможуть торгувати алюмінієм, міддю та нікелем російського виробництва.
Біржі металів відіграють центральну роль у сприянні торгівлі промисловими металами по всьому світу.
Вживши спільних заходів, США та Велика Британія позбавляють Росію та її виробників металів важливого джерела доходів.

Напишіть відгук